Genişleme Paketi: Beyond Earth - Rising Tide
#1
kSnbin.jpg

Rising Tide adlı eklenti, Civilization Beyond Earth adlı oyunun en büyük içeriğe sahip son eklentisidir. Eklenti 8 Ekim 2015 tarihinde çıkmıştır.


Getirdiği Önemli Özellikler:

Okyanusu Kolonize Etmek: Okyanusların ortasına yüzen şehirler kurulabilirken, suyun altındaki gizli kaynaklar artık erişilebilir olacak. Benzersiz yeteneklere sahip uzaylı deniz yaratıkları ise oyuncuyu yeni yollarla zorlayacak.

Dinamik Lider Özellikleri:  Oyuncu ve Bilgisayar liderler oynanış şekillerine göre yeni özelliklerin kilitlerini açabilecekler ve değişen dünyaya ayak uydurmak için birbirinden farklı kombinasyonları tetikleyecekler. Ayrıca geliştirilen diplomasi mekaniği, yeni eklenen medeniyetler arasındaki korku ve saygı özelliklerinin oyuncu tarafından kullanılabilmesini sağlayacak. 

Geliştirilmiş Diplomasi Seçenekleri: Diplomatik çevrenizi, politik merkezinizi geliştirerek, diplomatik ilişkileri değiştirerek ve dostlarınızın özelliklerini güçlendirerek şekillendireceksiniz. 

Yeni Sponsorlar: Ticari ve Kültürel miraslarıyla, Orta Doğunun zengin ve dirençli halklarının soyundan gelen göçebe kaşifler Al Falah dahil, dört yeni sponsorla oynayabileceksiniz. 

Yeni Kalıntı Sistemi: Yeni özellikler açmak, birimlerinizi geliştirmek ve medeniyetinize binalar yapmak için yeni dünyanızda bulduğunuz kalıntıları toplayacak ve birleştireceksiniz. 

Yeni Hibrit Birimler: Benzeşimler, insanlığın geleceği hakkındaki üç farklı vizyondan artık daha fazlası. Artık oyuncular sadece birisi üzerine uzmanlaşmak yerine, birden fazlasına yatırım yapabilecek ve özel hibrit benzeşim birimleri ve özelliklerine ulaşabilecekler. 

Yeni Biyomlar: Oldukça yaygın volkanik hareketlenmeleri ve kaotik tabiatı ile halen şekillenmeye devam eden Primordial ile buz tutmuş yüzeyi, donmuş okyanusları ve dondurucu tundralarıyla Frigid adlı iki yeni dünya tipini deneyimleyebileceksiniz. 

                  

                   Fragman:                       
                                                                                                                     
   

[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.