Gerikaç saldır taktiği
Öncelikle merhaba , ben dağlık bir bölgedeki düşmanı geçemiyorum geri çekilme hattı oluşturup düşmanı düzlük yere çekip tekrar saldırsam düşman kaçarken dağlık bölgede tekrar zorlanırmıyım yoksa yarıp geçermiyim ? Şimdiden teşekkürler
Ara
dağcı piyadeler kullan, hava üstünlüğü sende olsun ve CAS kullan. Olmadı çevresinden dolan, o da olmadı kafalarına nükleer at. Baktın yine de olmuyor aylarca da sürse saldır, sayı üstünlüğü ile bir şekilde geçersin o hattı.
Ara
Dediğin gibi yaparsan iyi olur, çünkü düşman birimleri bir yerde belli bir süre beklerse siper bonusu alacaktır. Sen geri çekilirsen ve düşman yeni geldiği bölgede hemen saldırırsan o bonusu alamıyacagı için yarabilirsin.
Ara
Mabellanın dediği gibi yap. Ama daha farklı yöntemlerde deneyebilirsin. Eğer tankın varsa hard attackla delmeye çalışabilirsin. Yani parçala yok et taktiği. Benim en sevdiğim yöntemlerdendir. Hani sovyet tarzıda oynayabilirsin nüfusun varsa. Pratik oynayacam diyorsan geri çekil pushla. Başarırsın büyük ihtimal. Ama sovyet stili oynamakta ayrı bir zevk veriyor.
Tank varsa direk bodozlama delmeye çalışabilirsin.
Ama bu dediklerim fantezik yöntemler :D ben az kayıpla çok iş başarıcam diyorsan pratik oynaman lazım. Üstteki 2 arkadaşın tavsiyelerine uy ama fantezi istiyosan dediğimi deneyebilirsin :)
Ara
Geri çekilip pushladım sevinçten çıldırdılar galiba çünkü tüm birliklerini ileri sürdüler ve yok oldular :D biraz üzüldüm ama olsun başarılı oldu teşekkür ederim
Ara
Böyle durumlarda ben sağ ve sol kanata tank ve motorize koyuyorum düşman geri çekilince ilerleme hatasına düşünce de hemen çevirip yok ediyorum şuan bir Sovyetler ile oynuyorum oyunda Alman güçleri 1 milyona yakın kayıp verdi ama hala tek bir toprak bile alamadılar benden.Tavsiyem bırak düşman sana saldırsın(Bu durum düşman sayı üstünlüğü varsa geçerlidir.)Belirli bir yerden sonra tükenecekler o zaman sen taarruza kalk çil yavrusu gibi dağılırlar.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Oyundaki oynama saatim düşük, Almanya ile Fransa sınırında bu sıkıntıyı yaşamıştım ve bu yöntem güzelmiş. Denenebilir.
Sonsuzluk ırmağının peşinden
Ara
(10-06-2019, 17:13)Ctnbsr : Oyundaki oynama saatim düşük, Almanya ile Fransa sınırında bu sıkıntıyı yaşamıştım ve bu yöntem güzelmiş. Denenebilir.
Yardımcı olduysam sevindim :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.