Grafik Sorunu
Resimde de görebildiğiniz üzere haritada çizik çizik kareler var. Uzun süredir oyunu oynamıyordum, daha önce oynadığımda da vardı ama neden olduklarını bilmiyordum. Fakat bugün öğrenip bu sorunu çözmek istedim. 

Başka yerde de aynı şekilde sordum, bana modlardan kaynaklanabileceğini belirttiler. Modları seçmediğim zamanda yaşıyorum sorunu. Daha sonra yeniden kurmamı tavsiye ettiler. Belgelerimdeki tüm dosyaları da silmemi söylediler. Yine işe yaramadı. Bilmiyorum ne yapmam gerek. Grafiklere takan biri değilimdir ama haritaya uzaktan bakınca böyle kareleri veya çizgileri görmek sinirimi bozuyor :(

5VN49A.png
Ara
Oyunun kendi dosyalarındaki değişiklikten kaynaklı olabilir. Sadece belgelerdekiler yerine oyunu da baştan yüklemeyi dene.
v5jjo8.gif
Ara
Oyunu sildim. Belgelerimdeki dosyaları da sildim. Sonra yeniden yükledim. Hala aynı.
Ara
32 bit işletim sistemi kullanırken bende de buna benzer sorunlar vardı, 64 bit işletim sistemine geçince düzelmişti.
[+] 1 üye captivesoul nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende 32 bit kullanıyorum, yakında yeni bilgisayar alacağım. 64 bit olmasına dikkat ederim, teşekkür ederim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.