Grönland'da koloni kurdum sıradaki adımım ne olmalı
Ben şimdi Fransayla koloniciliğe  başladım  görlandı koloni ettim ama asıl amacım karayipleri bulmaktı orayı bulamadım görlandı koloni ettim.Sıradaki adımım ne olmalı.
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
Kolonicilikte her zaman ticaret merkezi olan topraklar öncelikli olmalı.
Saol genelde Kastilaya ile başladığımdaben afrikaya dalardımda Fransa bilmiyorum gemilerincanıda azalmıştı o yüzden görlanda geçisis koloni kurdum ne yapıyım core olsunmu yoksa al donanmayı başka yere kurmu olsun vede İtalyaya saldırmalımıyım.
Ara
Karayipler'e yerleş.

(dip:yazdıklarını okumakta zorlandım bayağı)
[+] 1 üye ferevon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Nasıl yerleşcem önce görlanda yerleştim orayı üsmü yapıyım yoksa Amerikayamı çıkıyım. (sorunu kısaca yazdım)
Ara
grönlanda yerleştiysen bence direk kuzey amerikayı keşfetmeye başla.
Ara
Saol yani Güneye inmiyim Direk kuzey Amerika tamamdır.
Ara
7MJ78Y.png

Kırmızı okları izle. (Harita eski sanırım ama ticaret yolu hemen hemen aynı olması lazım.)
Ara
Telşekkürler
Ara
8DOrmr.jpg

Şehirlerin yanında çıkan bu penceredeki olay nedir? bu bölgeleri ele geçirdiğimizde o bina zannettiğim şeyler duruyor mu şehirde.
Ara
(31-01-2016, 00:00)bypr010 : 8DOrmr.jpg

Şehirlerin yanında çıkan bu penceredeki olay nedir? bu bölgeleri ele geçirdiğimizde o bina zannettiğim şeyler duruyor mu şehirde.

Yanlış bilmiyorsam o kabilede ki yapıları gösteriyor. Kalmaması lazım.
Ara
O Binalar sadece Inca-Maya-Aztec uygarlıklarının dışındaki Amerika Kabilelerinde yer alıyor. Sen ele geçirirsen yok olurlar.
Ara
Şimdi ben Kanada'nın bir kısmını da koloni ettim bu hal oldu şimdi ne yapmalıyım 

8mbcqHF.jpg
Ara
Resim gözükmüyor , imgur'dan başka yere upload edebilir misin?
Ara
(31-01-2016, 14:22)Redtay : Resim gözükmüyor , imgur'dan başka yere upload edebilir misin?

Hayır başka iyi site bilmiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.