Günlük: Anno 1800 - Gamescom 2018'de Tanıtılan Yeni İçerikler
#1
anno1.png

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu hafta Gamescom 2018 tanıtımında gösterilen içeriklerden bahsedilmekte.

https://www.anno-union.com/en/devblog-ne...at-gc2018/ :Bugün Gamescom 2018'de gösterilen 4 yeni içeriği tanıtacağız. Köln'de yaptığımız sunumlarımıza ufak bir bakış atacağız ancak ilerleyen haftalarda burada anlatılan tüm içeriklerin kendine ait günlükleriyle karşınıza çıkacak.

Anno1800_Gamescom2018_Screenshot_Expedit...24x576.jpg

Şan ve Servet İçin Keşifler ile Dünyayı Dolaşın
Keşifler, Anno dünyanızı daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçirecek heyecanlı yeni bir içerik. Geminizi şan ve servet arayan uzman karakterler ile birlikte çeşitli maceralara gönderin, tıpkı klasik "kendi maceranı seç" tarzı kitaplar gibi. Hayvanat bahçenize yeni, egzotik bir tür eklemek için gönderdiğiniz Zoolojik Keşif başarılı olacak mı yoksa ekibiniz yolcuk boyunca karşılaşacakları tehlikelerden birine yenik mi düşecek?

Anno1800_Gamescom2018_Screenshot_South_A...24x576.jpg

Yeni Dünyaya Hoş Geldin
Avrupai sanayi devriminiz son hızla ilerlerken büyüyen imparatorluğunuzu Güney Amerika'nın yeni zorluklarıyla bekleyen balta girmemiş ormanlarına genişletmeye başlayabileceksiniz. Yeni vatandaşlık aşamaları keşfedin, yeni üretim zincirlerinde ustalaşın, endüstriyel silahlanmanızı arttırmak için benzin ve altın ararken rakiplerinizle yarışın.

Anno1800_Gamescom2018_Screenshot_Museum-1024x576.jpg

Arkeoloji Çağına Hoş Geldin
Kaşifler ve güzellik inşaatçıları buraya kulak verin, yeni müze kasabada kapılarını açıyor. İkinci büyük kültürel projeden sonra müzeler fosillerden tarihi eserlere kadar pek çok dünya harikasını sergilemenize olanak tanıyacak. Hayvanat bahçesi gibi müzeler de keşiflerden ya da diğer karakterlerle ticaretten elde ettiğiniz ender eşyalarınızı sergileyebileceğiniz alanlar sağlayacak.

Anno1800_Gamescom2018_Screenshot_Blueprint-1024x576.jpg

Taslaklar - Ütopyanızı Tasarlayın
Taslak modu sayesinde hayalinizdeki metropolü inşaat ederken şehir düzenini önceden planlayabileceksiniz. Bir buton ile geçeceğiniz bu modda binalarınızı inşaat öncesi kaynak harcamadan yerleştirerek daha kolay şehir planlaması yapabileceksiniz. 
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Yani önceki annolara nazaran daha çok yenilik var gözüküyor bakalım çıkınca göreceğiz:)
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
Cevapla
#3
Güney Amerika heyecan verici duruyor, sanırım Anno 1404'teki gibi bu sefer Güney Amerika haritasına geçip koloniler atacağız. Açıkçası oyunun 1800 gibi ileri bir tarihte olması sebebiyle ben belki Hindistan belki Endonezya adaları görürüz diyordum ama Güney Amerika teması ilginç oldu.
Cevapla
#4
1800'lerin başı deyince yeni dünya kolonizasyonu mantıklı ama orta ve sonlarına doğru Afrika daha beklenesi. Umarım Afrika da olur.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.