Günlük: Anno 1800 - Sezon Paketi 3 Geliyor
1.png

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu yazıda, Sezon Paketi 3'ün geleceği doğrulanıyor.

https://anno-union.com/the-season-3-pass-is-coming/ :Merhaba Anno Topluluğu,

Dün, son zamanlarda birçoklarınızın aklında olan bir soruyu yanıtladık: Anno 1800'ün geleceği ne olacak? Görseller kelimelerden çok daha fazlasını anlatabildiğinden, burada birden fazla kez izleyebileceğiniz 3. Sezon Tanıtım Fragmanımızla cevap verdik:

Anno 1800'ün 2021'de üçüncü bir sezon paketi ile geri döneceğini teyit etmekten çok mutluyuz! Çok fazla şey vermek istemesek de paylaşabileceğimiz birkaç şey var:
  • 3. Sezon bir kez daha topluluğun geri bildirimlerinden ve isteklerinden ilham alan üç yeni DLC'den oluşacak

• Sezon 3'ün DLC'leri tematik olarak Arktik ve Enbesa'daki dünyayı dolaşan maceralarınızdan sonra eve dönüşü temsil ediyor ve oyuna yeni bir oturum eklemeyecek

• Her DLC'ye, tüm endüstri öncülerimiz için oyunu daha da geliştirecek bir Ücretsiz Oyun Güncellemesi eşlik edecek.

2021'in başlarında sizlerle 3. Sezon planlarımız hakkında çok daha fazlasını paylaşmayı ve sizleri şehir inşasının yeni zirvelerine ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz.

Sağlıcakla kalın,

Anno Ekibi.
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2. Sezonu da yeni aldim severek oynuyorum 3.sezon da cikmasi oyuna daha da heyecan katicaktir. Tek sıkıntı oyunun belli bir sureden sonra kasmaya baslamasi loding surelerinin artmasi sistemim de kotu degil oyunu da ssd ye kurdum yine ayni sorun 8gb ram var acaba onu mu 16 yapsam
Ara
Sezon 2'de eklenen Eski Kıta DLCleri bana göre hiç heyecan verici gelmiyor. Her ne kadar oyunda artık çok fazla region olmuş olsa da Asya vs. gibi yeni bir region eklemeleri daha çok hoşuma giderdi veya en azından Yeni Dünya üzerine DLCler çıkabilirdi. Fakat tüm sezonun odağı Eski Kıta olunca ortaya hiç beklemeyeceğim çok farklı bir şeyler de çıkabilir. Yakında yeni duyurularını yaparlar heralde?
Ara
Umarim bu sefer oyunun basindan itibaren etkili olacak birseyler gelir. Bende yeni dunya ile guzel seyler olmasini beklerdim.

İlk sezonda verdikleri harita cidden gereksizdi. Hem potansiyel mp oyunu icin cok kotu. Devasa adayi kim kaparsa o ucup gidecek.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.