Günlük: CK2 - Iron Century Yaması
#1
MzcRLT.png

Crusader Kings II geliştirici günlüklerinde bu hafta Iron Century yamasına dair bilgiler veriliyor.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...y.1178442/ :Herkese merhabalar, muhtemelen haberdar olduğunuz üzere dün 3.1.1 yamasını çıkarttık. Deneme fırsatı edinmiş olanların güzel vakit geçirdiğini, henüz deneme fırsatı edinmemiş olup haftasonu deneyeceklerin ise güzel vakit geçirmesini umuyoruz. Saray ve teknoloji değişiklikleri hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletmeyi, karşılaştığınız herhangi bir hatada forum aracılığıyla bunu bize rapor etmeyi unutmayın.

Şimdi önümüzdeki içeriğe geçelim, esasında neler üzerinde çalıştığımıza yönelik bazı ipuçları bırakmıştık. Önümüzdeki yamayla birlikte oyuna yeni bir başlangıç tarihi ekliyoruz: Demir Yüzyıl. Bu başlangıç tarihi 7 Ağustos 936, 10. yüzyılın erken bir dönemi.

CK2_IronCentury_1920x1080.jpg

Avrupa'da Otto bir imparatorluk kurma yolunda, rakip halifeler Müslüman dünyasının kontrolü için birbiriyle savaşıyor. Geriye kalan son Vikingler kuzeyi birbirine katmakla meşgul. Yüzlerce farklı karakterin sizlere anlatacak ve yaşatacak hikayeleri mevcut. Binlerce farklı senaryo Iron Century'de sizleri bekliyor.

Önümüzdeki haftayla birlikte farklı bir şey yapıp, Pazartesiden Cumaya kadar her gün 936 başlangıç tarihine yönelik bir geliştirici günlüğü kaleme alacağız. Bu günlüklerde 10. yüzyılın atmosferini, ortaçağın ruhunu sizlere yansıtıyor olacağız. Son olarak The Iron Century yamasının tamamen ücretsiz olacağını belirtmek isterim.

Okuduğunuz için teşekkürler.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#2
Bu oyunu ne zaman bitireceler?
Ara
Cevapla
#3
(17-05-2019, 16:34)Semavi7 : Bu oyunu ne zaman bitireceler?

Biteceğini sanmıyorum  :smiling:
Ara
Cevapla
#4
Eu4 yalan arkadaş ck2 candır:)))
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
[+] 1 üye glorfindel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#5
CK2 kadar tamamlanmış hissi veren bir Paradox oyunu yok buna rağmen hala yeni şeyler ekleyebiliyorlar.
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#6
Hakkını veremiyorum bu oyunun. Umarım ekipçe bir çeviri yapılır.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.