Günlük:  StarCraft: Remastered - Chat Geliştirmeleri
#1
Chat kanalları 1998'den beri StarCraft'ın önemli bir kısmı, StarCraft: Remastered'da da bu kısma hakettiği ilgi gösterilmiş gibi gözüküyor.

Persistent Chat özelliğiyle oyun içerisindeki menüde nereye giderseniz gidin aynı chat kanalında konuşabiliyorsunuz. Oyuna katılmak üzere lobide beklerken dahi arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz.

XM4UFF1JZPUR1497623858545.jpg

Klasik chat komutları ve özelliklerinin yanı sıra, StarCraft: Remastered ile birlikte Blizzard arkadaş listenize erişebiliyorsunuz, böylelikle arkadaşlarınızı daha kolay bulup, birlikte oyuna daha rahat girebiliyorsunuz.

RM96G3CD05Z21497623858576.jpg

Modern çözünürlükler oyun içerisindeki chatin de daha çok alana sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu yeni chat, geliştirilmiş renk varyasyonlarına ve farklı alfabelere daha yüksek bir uyuma sahip.
Per aspera ad astra.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.