Günlük: Stellaris - Federations Sonrası
#1
diarystl.png

Stellaris geliştirici günlüklerinde bu hafta Galaktik Topluluğa dair bilgiler veriliyor.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...t.1365744/ :Herkese merhabalar.

Federations eklentisi çıkalı bir haftayı geçti. Umuyoruz ki eklentiden büyük bir keyif alıyorsunuzdur.

Topluluk bu esnada bir sürü rekor kırdığı için kutlanacak çok şey var! Çıkalı 4 yıl olan Stellaris'te ilk çıkıştan bu yana aynı anda oynayan oyuncusu sayısı geçtiğimiz Cumartesi günü 64 bin kişiyle rekor kırdı. Bu eklentiyi çıkarırken sizden aldığımız büyük destek için teşekkür etmek istiyoruz. Herkesin bu eklentiyi bizim kadar güzel bulduğunu ve bizim kadar eğlendiğini umuyoruz.

Siz oyunun tadını çıkarırken biz de önümüzdeki güncellemeleri planlıyor ve yamalar çıkarıyoruz. Şu anda üzerinde çalıştığımız 2.6.3 sürümünü beta olarak çıkarmayı düşünüyoruz. Mayıs ayında daha büyük ve ücretsiz olan bir güncellemeye odaklanacağımız için umarım 2.6.3 bu küçük yamaların sonuncusu olur.

Mayıs güncellemesi (TBA) daha fazla hata düzeltmesi içerecek. Ayrıca oynamanız için bir sürü yeni içeriğe de sahip olacak. Federations eklentisiyle ilgili fikirlerinizi ve görüşlerinizi duymak ve eklememizi istediğiniz şeyler varsa bunları bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Federasyon yasaları ve senato önergeleriyle ilgili geri dönüşlerinizle özel olarak ilgileniyoruz. Bize sunacağınız fikirlerin oyuna ekleneceklerine söz vermememe rağmen topluluğun gerçekten istediği şeyleri de oyuna ekleyebileceğim açık yerler bırakmak istedim.

upload_2020-3-26_12-52-12.png
Tiyanki'yi koruyacak mısınız yoksa çıkarlarınız uğruna avlayacak mısınız?

İlerki safhalarda Mayıs güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgi paylaşacağız, bu yüzden bizi takipte kalın. O zamana kadar oyunun tadını çıkarın.
Shams Jorjani'nin de dediği gibi "fikirler ucuzdur", %100 haklı, iyi fikirler her zaman işin en kolay kısmı. Herkeste var.
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.