Güzel Hikayeli Oyun
#1
Merhaba ben mafia 2 , Call of duty modern warfare 2 3 gibi oyunları oynadım ve hikayesine hayran kaldım Pcyi fazla zorlamayan orta düzey grafikli açık dünya olsa iyi olur Hikayesi en önemlisi sürükleyici olan güzel oyun bildiğiniz ve yahut oynadığınız varsa yazarsanız aşağıya diğer arkadaşlarda bulabilir . Şimdiden Teşekkürler :)
Ara
Cevapla
#2
Max Payne serisi film noir türünde çok sağlam bir hikaye anlatıyor. Witcher yine hikayeli açık dünya için güzel bir örnek. Dragon age serisi yine hikayesi iyi ama oynanışı biraz vasat bir açık dünya serisi. Dying Light ve Prey yine ortalama bi hikaye, güzel bi oynanış ve açık dünya içeriyor. Şuanlık aklıma gelen bunlar. Ben bunların hepsini 750m ekran kartlı laptopumda oynamıştım. Pcyi zorlayacaklarını sanmıyorum.
There are consequences to killing a God!
Ara
Cevapla
#3
Call of Duty 2 yi oyna mutlaka. 2. dünya savaşını birçok cephede en iyi yansıtan oyun olduğunu düşünüyorum.
nlGBq1.gif
[+] 2 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.