Hamachi Multiplayer
Oyunu orjinal olmayan arkadaşlarla HOİ 4'ü çıktığında hamachi üzerinden oynayabiliriz.Katılmayı düşünenler varsa ona göre kural ve ülke listesi çıkartabilirim ne dersiniz ?
Ara
Ne crackı kardeşim, basın parayı alın.
Lieb’ Vaterland, magst ruhig sein,
Fest steht und treu die Wacht,
Die Wacht, am Rhein!
Ara
Crack bu oyuna saygısızlıktır
Ara
Kardeşim 59 Lirayı ben üniversitede 2 senede harcıyamadım daha...(Yemek Dahil) herkez rahat rahat koyamıyor 59lirayı...
Ara
Çıktığı gibi crackı çıkarsa gelirim
Ara
(02-06-2016, 14:43)GoktugPasa : Çıktığı gibi crackı çıkarsa gelirim

Daha çıkmadan skidrow a istekleri vardı büyük ihtimal çıkar direk. (1 Saat sonra felan )
[+] 1 üye Destroyer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eski Paradox oyunlarında crack e ihtiyaç duyulmuyordu neden bilmiyorum ama düz oyunu indirip oynayabiliyordun.
Alakasız oldu başlıkla ama aklıma geldi bi anda :D
Feed Your Head !!
[+] 1 üye Oberhauser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hamachiden oyunu oynayabilmek için biraz farklı bir sürüme sahip olmanız gerekiyor.(Bana mesaj atarsanız söylerim) bu sürümden oyunu tamamen indirmeniz gerekli olurda oynamak isteyenler olursa kendi arkadaşlarıyla bile bana mesaj atıp sorabilir.
Ara
(01-06-2016, 21:02)Destroyer : Oyunu orjinal olmayan arkadaşlarla HOİ 4'ü çıktığında hamachi üzerinden oynayabiliriz.Katılmayı düşünenler varsa ona göre kural ve ülke listesi çıkartabilirim ne dersiniz ?

Nolur nasil yapildigini anlat ben bi turlu bulamadim
Ara
Crack için hamachiyle multiplayer oynuyabiliyo muyuz? Eğer oluyosa nasıl olduğunu söyleyebilecek olan?
Ara
Arkadaşlar HOİ4 te hamachi nasıl kuruluyor serveri kurduk nasıl aynı oyuna gireceğiz yardımcı olur musunuz rica etsem :think: :think:  :pray:
Ara
(21-06-2016, 21:36)Destroyer : Hamachiden oyunu oynayabilmek için biraz farklı bir sürüme sahip olmanız gerekiyor.(Bana mesaj atarsanız söylerim) bu sürümden oyunu tamamen indirmeniz gerekli olurda oynamak isteyenler olursa kendi arkadaşlarıyla bile bana mesaj atıp sorabilir.
selam kardeş söylermsin hangi ssürüm dah dorusu kaçıncı sürüm

(21-06-2016, 21:36)Destroyer : Hamachiden oyunu oynayabilmek için biraz farklı bir sürüme sahip olmanız gerekiyor.(Bana mesaj atarsanız söylerim) bu sürümden oyunu tamamen indirmeniz gerekli olurda oynamak isteyenler olursa kendi arkadaşlarıyla bile bana mesaj atıp sorabilir.
selam kardeş söylermsin hangi ssürüm dah dorusu kaçıncı sürüm
Ara
şu an oyun 35 tl ile indirimde, bu tarz illegal durumlar ile uğraşmamanız için güzel bir fırsat.
Ara
(02-06-2016, 11:52)napolyon94 : Crack bu oyuna saygısızlıktır

kardeşim bana gösterebilirmisin
Ara
(04-04-2017, 19:42)kemall41 :
(02-06-2016, 11:52)napolyon94 : Crack bu oyuna saygısızlıktır

kardeşim bana gösterebilirmisin

tabi,

http://store.steampowered.com/app/394360/
Ara
BENİM PARAM BENİM TERCİHİM
Ara
biri rica etsem bana hamachi üzerinden nasıl server kurabiliceğimi anlatabilir mi ? 1.3.3 sürümde oyun kurup arkadaşlarla oynamak istiyoruz da
Ara
Multi oynamak isteyen bana mesaj atsın gerekli dosyaları atarım
[+] 1 üye toRtiq nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
:reli: Allah Kur-an aşkına biri multi dosyalarını atsın
Ara
Basıp parayı alacaktım! Ancak steam arkadaş boa saçmalıkları yüzünden izin vermedi...
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.