Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
(30-07-2017, 14:41)TR Ace : Kanka bilmiyorum sonradan katılmaya izin var mı? Ben sana güveniyorum kanka tek boostlu olan sovyetler ile abd zaten sorun yaşamazsın aşırı.

sorman hata, dosyayı al sırada sen varsın, göreyim seni :D
Ara
Napolyon hocam bende devam edebilirim uygun görürseniz ?
Ara
Ops bende dlcler yok.DLC lerin olduğu korsan bir oyun indirip kurayım göremedim 1945 senaryosu var onu deniyordum zar zor kazandım.
Ara
Sende katılımcıları falan düzenle bari.
Ara
Bitirdim.Arada neden her resim arasına "." koydun derseniz ayıramadım resimleri başka türlü nedense...
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eline sağlık TR Ace, seni mazotçu führer yapıyorum. Sırada @Faramir var.

An itibari ile taglar:

1 Ocak 1936  - 1 Mayıs 1936 /napolyon94  - oynandı . (Rheinland Fatihi Führer)
1 Mayıs 1936 - 1 Eylül 1936 /zencefil - oynandı. (Bayındırlık Meraklısı Führer)
1 Eylül 1936 - 1 Ocak 1937  /Feldmarchall - oynadı. (Tatbikatçı Führer)
1 Ocak 1937  - 1 Mayıs 1937 /Faramir - oynadı . (Emperyalist Führer) 
1 Mayıs 1937 - 1 Eylül 1937 /napolyon94  - oynadı. (Donanmacı Führer)
1 Eylül 1937 - 1 Ocak 1938  /zencefil - oynadı. (Küresel Führer)
1 Ocak 1938  - 1 Mayıs 1938 /Feldmarchall - (Karacı Führer)
1 Mayıs 1938 - 1 Eylül 1938 /TR Ace  - (Mazotçu Führer)
1 Eylül 1938 - 1 Ocak 1939  /Faramir - .. oynamadı..
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Save Dosyası

Oynayış

tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kenanhan mı girecek şimdi?
Ara
İşim var diyordu o @napolyon94 devam edecek sanırım.
трагедия
Rafinerilerin eksikliğini gördüm ben devretmeden ekledim eksiğimiz çoktu :D
Ara
İşim yok. Ben devam edebilirim.
Ara
[+] 1 üye kenanhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk kaybını İspanyada yaşadı. Ayrıca bölüm biraz tatsız olmuş bir iki şey daha ekleyebilirdin mesela Türkiyedeki hükümetin değişmesi gibi eğittiğin askerler gibi.
Ara
@Faramir
Ellerine sağlık, tank programı hayli geri kaldı, en sonunda birileri panzerleri hatırladı :) Sana paletli führer tagını veriyorum.

@kenanhan
İlk olarak 1 hafta belki de daha fazla senin turun beklendi diye hatırlıyorum. İşlerim var yazmışsın fakat o süre zarfında bizzat kendim sayfalarca yazılmış 2-3 hikayene ve 1-2 mp oyununa şahit oldum. Aynı oyunu oynayıp başka meseleler için saatler harcayıp, burada ki 40 dk yi uzun bir süre bekletmek herkesin kabulü üzerine ayıp bir davranış. Kaldı ki sıranın sana geldiği ilan edilmeden emrivaki bir biçimde oynaman da hoş bir davranış değil.

Bu hoş karşılamadığımız davranışların tekrarlanmayacağından eminsen önümüzde ki turlar için bir problem gözükmemekte. Yaptığın ayıbı her daim hatırlaman için sana emrivaki führer tagını veriyorum. Bir daha böyle hareketler görmemek dileğiyle.

Sıra şimdi bana geçiyor. Benden sonra işi artık nizama bağlıyoruz. Zira savaş geldi ve katılımcılar da artık belli oldu. Sadece @Lehr hoca teknik sıkıntılarını aşarsa gelip katılabilir. Onun dışında artık 6-7 oyuncudan fazla insan alamayız. Benden sonra sıra:

-napolyon94
-zencefil
-Feldmarchall
-TR Ace
-Faramir
-kenanhan

Muhtemelen 2 kez daha her birimize sıra gelebilir. Belki World Conquest'e gideriz, belki yıkılırız hiç belli olmaz :)
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam haklısınız. Daha öncedende dediğim gibi herkezden özür diliyorum.
Ara
(31-07-2017, 13:49)napolyon94 : @Faramir
Ellerine sağlık, tank programı hayli geri kaldı, en sonunda birileri panzerleri hatırladı :) Sana paletli führer tagını veriyorum.

Tankı kimse araştırmamış şaşırdım zaten onu görünce çoktan araştırılmıştır diye düşünüyordum Almanya'nın en önemli özelliği tank ama çok geride dediğiniz gibi bilmiyorum ne kadar dayanırız.Ama World Conqueste gitmez diye düşünüyorum birde hepsi Bostlu olunca. :D
трагедия
Hepsi degil yav sadece abd ve sovyetler boostlu. Yenilmeyiz gibime geliyor :D
Ara
Yinede emin olamıyorum Mekanize tümenler var evet ama Panzer Tümenleri az bana göre aslında Mekanize'de az yetişir mi bilmiyorum Japonya erken düşerse o da kötü olur umarım dayanır Japonya en azından Amerikayı az da olsa tutar o zaman.
трагедия
Ne zaman oynayacaksınız napolyon bey kan istiyorum.
Ara
(31-07-2017, 15:21)Faramir :
(31-07-2017, 13:49)napolyon94 : @Faramir

Tankı kimse araştırmamış şaşırdım zaten onu görünce çoktan araştırılmıştır diye düşünüyordum Almanya'nın en önemli özelliği tank ama çok geride dediğiniz gibi bilmiyorum ne kadar dayanırız.Ama World Conqueste gitmez diye düşünüyorum birde hepsi Bostlu olunca. :D

Tank araştırmasını ben gördüm düşündüm bi yapayım mı dedim sonra çok geç kalındığını fark edince bu saatten sonra ne zaman araştırıp ne zaman yeterli sayıda üreteceğiz diye vazgeçtim.SSCB ile anlaşmaya biraz daha hızlı gidilmiş olsaydı daha iyi olurdu ama o tanklardan yeterli sayıda üretecek zamanımız yok diye düşünüyorum sscb bizim 1 fabrikamıza göre 2.2 kata yakın bir üretim sağlıyor aynı fabrikasından.

(31-07-2017, 18:30)napolyon94 : Hepsi degil yav sadece abd ve sovyetler boostlu. Yenilmeyiz gibime geliyor :D

Kanka biliyorsun doğru zamanda tur bende olursa sorun yok.Yanlış zamanda bende olursada polonyadan itibaren fort çeker kaçarım geriye :D .
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.