Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
(15-08-2017, 18:16)Merco : Şöyle güzel savaş resimleri varsa atın da gözümüz şenlensin. Ne bu böyle hep kendinize oynuyonuz :D Bizim hotseatlerdeki gibi resim paylaşsanıza :D

(15-08-2017, 19:59)napolyon94 : @Feldmarchall
Knk artik bencede at save dosyasini ve hikayeyi :)

@Merco
Su an harp bayagi kotu gidiyor, millet bence o yuzden resim atmiyor :))

@napolyon94 kanka oynuyorum tekrar smolenske girdim dediğin için acaba dedim bende bişeyler yapabilirmiyim diye abd yi kıyılardan kovdum şimdi süpriz 2 birlik keşfettim nasıl gitmişler oraya unutulmuşlar bilmiyorum oda entresan aldım resimlerini :D:D bi ton resim çektim sana şölen yaşatıcaz @Merco :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Heyecanla bekleniyor yeni bölüm :D :D :D
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Beyler biraz geç oldu kusura bakmayın beklettim baya ama evet 2 kahraman tümen sayesinde 80-90 tümen arası bir zayiat verdirecek seviyeye gelerek ( Danzigde sıkıştırılmış liman ablukaya alınmıştır ) büyük işler başardık benden sonraki arkadaş alsın oynasın hiikayeyi yarın yazıcam bi ton resim var  yarında iş var uyumadım ama değdi çünkü acayip zevkle oynadığım bir oyun oldu ve bunların çoğunuda not etmek istedim.

Oynucak arkadaşa tavsiye ve bilgi mahiyetinde:

*ilk olarak saldırıları başlattım Sovyetlerin ablukayı yarmasını engellemek için yaptım organizasyon düşük olan tümenler var onları durdurup yükselmesini bekleyebilirsin. Danzigden donanmayı çekme hemen kaçıyolar denedim bi kere :D sonra carrier olan filoyuda işi bittikten sonra birleştirip normandiyaya çekersin canavar Kriegsmarine o halde hep kazanıyo defeat yok nerdeyse
*ortada bir cep var bu iki taraftanda zırhlı saldırısı başlattım onları kapamak için onların organizasyon iyi ve kazanıyolar
*İngiliz kanalına hiç dokunma komple fallback çektim kıyıya sadece gözün orda olsun her türlü tehlikede yan yana olan birlikler sayesinde çabuk şekilde savunursun ben 24 ingiliz 30 küsür abd tümeni savuşturdum sahile çıkmadan zaten sahil fortlarıda yapımda sentetikleri öne aldım ondan sonra başlar
*fransada isyan çok ama yapıcak bişey yok adamlar doğuda
*tank yapımına azami önem ver zaten onlar bizi baya sırtladı taktikal bomber en altta olsun zarar gören fabrikalar ona gitsin
Resim atmadığımdan yazayım ön bilgi maksatlı dedim aklıma gelenler bunlar kolay gelsin şimdiden.

[+] 2 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda Hikayeyide yazdım @Merco @napolyon94 @TR Ace @Faramir ve adları aklıma gelmeyenler kusura bakmasın gercekten aklıma gelmedi biraz geç kaldım uyumak için ama hallettim :D
Ara
Ne oyun olmuş ya. İn in bitmedi. Eline sağlık.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-08-2017, 01:47)Feldmarschal : Sonunda Hikayeyide yazdım @Merco @napolyon94 @TR Ace @Faramir biraz geç kaldım uyumak için ama hallettim :D

Muhteşem bir bölüm olmuş gerçekten ellerine sağlık moralim yerine geldi hala bir şans olduğunu hissettirdin :D Ayrıca bence şuana kadar ki en iyi hikayede senindi roman okuyormuş gibi hissettim.
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(17-08-2017, 02:03)Merco : Ne oyun olmuş ya. İn in bitmedi. Eline sağlık.

Görsel şölen istememişmiydin buyur daha dalıp çekmediğim Abd çıkarması var :D napayım napayım derken doğuya baktım önden giden panzer tümeni hattı kapanıcak orayada göz at Baltığı savun falan derken çekmediğim oldu batı cephesinde ama en zevk aldığım HOI4 oyunu oldu cidden :)

(17-08-2017, 02:51)Faramir : Muhteşem bir bölüm olmuş gerçekten ellerine sağlık moralim yerine geldi hala bir şans olduğunu hissettirdin :D Ayrıca bence şuana kadar ki en iyi hikayede senindi roman okuyormuş gibi hissettim.

Çok teşekkür ederim yorum için benimde heyecanla oynadığım bir oyun oldu hele o 15.ve 67.Tümenleri hareket ettirikenki heyacan bambaşkaydı karşına kimin ve neyin çıkcağını bilmiyosun zaten aylardırda ekipman eksiği var adamlarda iyice diken üstü :D
Bu kadar uzun yazmamın sebebi aklımdaki düşüncelerden biride buydu herkes cepheyi kaybettik bu oyun çöp oldu demesindense toparlanıp gerçekten son ana kadar dikkatle oynaması için moral açısından bi itekleyici güç olmasını istedim :)
Ara
Az evvel okudum, ne mücadele be, Sana Prusya Aslanı Führer tagını veriyorum. III.Reich'ın en iyi anlatımı da ayrıca bu sıradaydı. Çekimler 5 gün sürünce kalite artıyor heralde :D

@kenanhan sıra sende, göreyim seni, cihad ruhu Wehrmacht ile olsun :D
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-08-2017, 13:06)napolyon94 : Az evvel okudum, ne mücadele be, Sana Prusya Aslanı Führer tagını veriyorum. III.Reich'ın en iyi anlatımı da ayrıca bu sıradaydı. Çekimler 5 gün sürünce kalite artıyor heralde :D

Teşekkür ederim @napolyon94 prodüksiyon çekim senaryo tamamen bana ait aslında 3 gecedir uykusuz olmasam daha güzel bir hikaye çıkardı ortaya :D çıraklıkdan kalfalığa geçtim zannediyorum ama asker sayımız çok az yoksa o baltıktan leningrada girerdim ben adamlar çok kalabalık
Ara
Pazar veya p.tesi yeni bölümü yayınylacağım.
[+] 1 üye kenanhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Heyecanla bekliyoruz @kenanhan kolay gelsin
Ara
Arkdaşlar ben biraz oynadım ama ben oynamasam daha iyi olacak sanırım :D
Çünkü 100K kadar silah açığı var. Bende çok profesyonel değilim. Sovyetleri zor durduruyorum azda olsa ilerliyorlar. Daha tecrübeli biri benim yerime burada oynasa daha iyi olur. Ama isterseniz ben oynayıp bölümü yayınlayayım ?
Ara
Bende aynı şekildeydim ama bir şekilde savaştım yani sende bir şekilde savaşacaksın başka çare yok.
Ara
Ben kendime kötü oyuncu diyordum ama bu endüstri yönetimini görünce gözlerim kanadı, utandım.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
(20-08-2017, 18:16)zencefil : Bende aynı şekildeydim ama bir şekilde savaştım yani sende bir şekilde savaşacaksın başka çare yok.

zencefil beş hızda oynuyon zaten normal senin dayanamaman
Ara
vicdansız napolyon yine kibrine yenildi arkadaşlar. artık türkiye de hitlerin helvasını yeriz anca
Ara
La oglum ben turkiyeyi savasa cagirmadim ki :))
Ara
Dayanırız gibime geliyor bakalım ya belkide helvaya gerek kalmaz tek sıkıntısı oyun çok yavaş ilerliyor.Bence belirli bir zaman süresi koyulmalı oyuna ekstrem bir durum olursa zaten arkadaşlar belirtir.
трагедия
Baştan beton dökme olayına girilmese ve süvarilerin üretimi durdurulmasa bence şu vakit Moskova önündeydiniz .
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-08-2017, 03:44)Wayfear : Baştan beton dökme olayına girilmese ve süvarilerin üretimi durdurulmasa bence şu vakit Moskova önündeydiniz .

Beton konusunda katılmıyorum ama Süvariler konusunda katılıyorum başta yapılan gerçekten çok hata var ama buna eminim Panzer I'ler gibi :D Neyse sonuç olarak herkes eğlendi diye düşünüyorum iyi yata kötü :D
трагедия
[+] 3 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.