Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
Bu oyun bittikten sonra bence Türkiye ile bir oyun açılmalı.
Ara
(28-08-2017, 15:52)Xepluper : Bu oyun bittikten sonra bence Türkiye ile bir oyun açılmalı.

Hangi ülke ile olacağı konusunda her gün kafa patlatıyorum, Almanya kadar zevkli neresi olabilir diye.
Ara
(28-08-2017, 16:23)napolyon94 :
(28-08-2017, 15:52)Xepluper : Bu oyun bittikten sonra bence Türkiye ile bir oyun açılmalı.

Hangi ülke ile olacağı konusunda her gün kafa patlatıyorum, Almanya kadar zevkli neresi olabilir diye.

Almanyadan zevkli yine Almanya olur bence :D oynucak herkesin dlc si olursa eskisi gibi Almanyanın fokusuyla alınmayan kendi yolunu seçen Yugoslavya olmak eğlenceli olur zor bi coğrafya hem Almanya hem İtalya zaten yeterince zor rakipler bunlara direnmek balkan birliği vs hoş olabilir
Ara
(28-08-2017, 16:23)napolyon94 :

Bana göre Arjantin,İsviçre,İsveç,Finlandiya,Türkiye veya Çin çok iyi bir seçenek olabilir.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Silahların üretimini alt seviyeye çekmek bencede doğru karardı ben yönetirkende mp40lar yapıyorduk düşürmeyi düşündüm dedim şimdi papaz olmuyayım napolyonla gene dokunmuyorum ekrana geçtim. Onun dışında güzel bölüm olmuş Fransaya kitlendiğin için sovyet cephesiyle pek ilgilenmedin heralde sıradaki oyuncuda şansı kaçırmadan Abd'yi bitirirse doğuda iş kolay zaten.
Ara
Ekipman uretimine dokunmadim. 60 fabrika hala mp43 uretiyor sanirim. 75 fabrika daha dandik tufeklere verdim. Bana gore uretim verimi yuksek ise o bant orada durmali isterse biplane uretsin :))
Ara
Yeni hatların bir kısmını Stg yapsaydın iyi olabilirdi.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
(28-08-2017, 18:34)napolyon94 : Ekipman uretimine dokunmadim. 60 fabrika hala mp43 uretiyor sanirim. 75 fabrika daha dandik tufeklere verdim. Bana gore uretim verimi yuksek ise o bant orada durmali isterse biplane uretsin :))

mp40 olarak bırakmıştım bende mp40 üstünde bu kadar çok ekipman açığı varken üretimi zor üst seviyeler sorunlu biraz size kalmış tabi ama 10 kişiden 1 ine iyi silah vermektense 10 kişiden 10 una ateş edebilen silah vermek her zaman en doğrusu bence.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-08-2017, 18:47)Finrod Felagund : Yeni hatların bir kısmını Stg yapsaydın iyi olabilirdi.

Biri 0,70 PC, diğeri 0,40 PC.

Askeri fabrikanın kapasitesi günlük 6 PC. Hali hazırda kaliteli ekipmanda üretiliyor elit birimler için. Millete pasta vermeden önce ekmek vermeliyiz.  :up:
Ara
(28-08-2017, 19:04)napolyon94 :
(28-08-2017, 18:47)Finrod Felagund : Yeni hatların bir kısmını Stg yapsaydın iyi olabilirdi.

Biri 0,70 PC, diğeri 0,40 PC.

Askeri fabrikanın kapasitesi günlük 6 PC. Hali hazırda kaliteli ekipmanda üretiliyor elit birimler için. Millete pasta vermeden önce ekmek vermeliyiz.  :up:

Üretim sayısında 2 kat fark oluyor genede bizim bütün motorizeler felan öncelikli olarak seçilimi acaba iyi silahları olanları tam olarak bilirdik rahat rahat.
Bu arada turu 1 ay fazla oynayan ben olabilirim çaktırmayın ( emin değilim ama olabilirim yani kontrol etmek lazım)
Ara
Bu arada ben 4-5 tane motorize tümeni terhis ettim. Motorlu araç sayısındaki eksiği kapatabilmek için.
Ara
@zencefil oynamayı düşünüyormusun ? :)
Ara
Evet şimdi girmeyi planlıyordum :D
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun çok zevkli geçiyor arkadaşlar 28 günüm kaldı ama şunu söyleyebilirimki "nah size spoiler" :D :D :D bölümü akşama atacam dizi tadında olsun.
[+] 2 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Sıradaki arkadaşa tavsiyelerim

1) Hava tecrübesini yeni uçaklar araştırılınca kullan.

2) Baltıklara ve Bretonya bölgesine çok dikkat et çünkü tehlikeli bölgeler.

3) Kesinlikle kaynaklarımızı %10 artıran araştırmalardan yap ve ticareti sürekli kontrol et. Ben bir tanesini yaptım geriye 4 tane kaldı.

Oyuna başladıktan kısa bir süre sonra lojistik duruma baktığımda 100k ekipman açığı vardı oyunun ortalarında baktığımda ise 80k açık vardı yani hala açığımız çok fazla.
[+] 3 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Panther G yi uretmeyi unutmusuz ahahahha :)
Sovyetler iyi pushlamis ilk 4 haftada. O brest litovsk u kaybeden olarak geri kazanmak benim icin cok anlamliydi. Simdi ise sadcee 30 gun sonra dusmanin yeniden varsovayi top atesine tuttugunu gormek gecicide olsa can sıkıcı. Ne kayip verdin ve sovyet öl artik :D
Ara
Artık sovyetlere paket yapmaya bile gerek yok yardır gitsin karşında az ekipmanla gelmiş tecrübesiz ve sürekli öldüğü için hiç tecrübe alamayan askerler var. Beklersen onlar bastırır ama kışta geldi. Yapacak bir şey yok güneyden yardırmak gerek artık ve yaza kadar Türkiyeyi kurtarmak gerek.
Ara
@zencefil sana Yıldırım Führer tagını veriyorum, cephe hatları birer haftalık süreler de bu kadar hızlı değişemezdi. Sıra da ise bizi karanlıktan ışığa tekrar çıkartan efsanevi Führer @Feldmarschalvar.
Ara
@zencefil eline sağlık güzel bölüm olmuş cidden amerikanlar çok ordan asker çekmek çok zor olucak
(31-08-2017, 13:54)napolyon94 : @zencefil sana Yıldırım Führer tagını veriyorum, cephe hatları birer haftalık süreler de bu kadar hızlı değişemezdi. Sıra da ise bizi karanlıktan ışığa tekrar çıkartan efsanevi Führer @Feldmarschalvar.

Teşekkür ederim @napolyon94 bugün olmasada yarın indirip oynucam Sovyet sanayisi ilk hedefim olucak iki hikayedede Sovyet sanayisinin alınması eşiğinde olmamda ayrı bir tesadüf :D
Ara
Fakat noel çoktan geçti :D ilkbahar dönemi oynayacak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.