Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
Lojistik depoları doldurdum, terörle mücadele de önemli seviyeye geldik, fabrikaların çoğunu tamir ettim, amfibik araştırmaları yaptım. Durum artık iyi bir seviyede, USSR bitiyor, UK'de bir çıkmayı başarırsak iyi seviyede olacak. Ben saldırırken amfibik araştırma yoktu, bu yüzden başarısız oldum, Luftwaffe yeniden 5000 uçak.

Uçak üretiminde paraşütçü teknolojimiz yok ama 5 tane fabrika transport üretiyordu. Ne alakaysa.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ellerine sağlık ne diyelim çok sabırlısın ben asla o save'i oynamazdım senin yerinde olsam belki zevki burada oyunun ama emeksiz save'i istemiyorum 5 hızda oynayıpta lütfen emek vermiştir demesin kimse ben 1-3 arası hızla zar zor manevra yapıyorum adam maşallah ordunun ebesini bellemiş. :)
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(20-09-2017, 21:37)Faramir : Ellerine sağlık ne diyelim çok sabırlısın ben asla o save'i oynamazdım senin yerinde olsam belki zevki burada oyunun ama emeksiz save'i istemiyorum 5 hızda oynayıpta lütfen emek vermiştir demesin kimse ben 1-3 arası hızla zar zor manevra yapıyorum adam maşallah ordunun ebesini bellemiş. :)

Sana bir itiraf, birilerinin batırdığını düzeltmek çok hoşuma gidiyor  :joy:

Her sıra gelince inşallah sıvamışlardır diye açıyorum  :joy:
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-09-2017, 21:40)napolyon94 : Sana bir itiraf, birilerinin batırdığını düzeltmek çok hoşuma gidiyor  :joy:

Nasıl sinirin bozulmuyor anlamıyorum ben o oyunu açar açmaz sinir krizine girdim şahsen bir ordu nasıl mahvedilir adlı çalışma diye sergilemek istedim hatta tablolaştırıp. :D :D :D
трагедия
(20-09-2017, 21:42)Faramir :
(20-09-2017, 21:40)napolyon94 : Sana bir itiraf, birilerinin batırdığını düzeltmek çok hoşuma gidiyor  :joy:

Nasıl sinirin bozulmuyor anlamıyorum ben o oyunu açar açmaz sinir krizine girdim şahsen bir ordu nasıl mahvedilir adlı çalışma diye sergilemek istedim hatta tablolaştırıp. :D :D :D

Güneşli hava da herkes piknikçi  :grinn: sağanak yağmurda mangal yakmak daha keyifli  :joy: :joy:
Ara
Ne diyeyim o zaman kolay gelsin benim bir oyunum var keşke silmeyip sana atsaydım Çin ile nasıl yer yüzünden silinirsin adlı çalışmaydı ama mod vardı tabi ki oyunda çok eksi bonus veren oyunun uzmanı olmuşsun artık tebrikler.
трагедия
@napolyon94 tandığım kadarıyla yenilmekten büyük zevk alan biri. Hatta profesyonel bir şekilde yenilmek çok hoşuna gidiyor. Öyleki napolyon yenilip capitulated olsa ne güzel yenildim be diyecektir. okulum olmasaydı oyununuza katılırdım ama ne yazıkki üniversite sınavına çalışmam lazım.
[+] 1 üye Mortem Chuck nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-09-2017, 21:54)darkrad2 : @napolyon94 tandığım kadarıyla yenilmekten büyük zevk alan biri. Hatta profesyonel bir şekilde yenilmek çok hoşuna gidiyor. Öyleki napolyon yenilip capitulated olsa ne güzel yenildim be diyecektir. okulum olmasaydı oyununuza katılırdım ama ne yazıkki üniversite sınavına çalışmam lazım.

nickini tanımıyorum ama gayet beni özetledin :D, başarılar dostum
Ara
Terörle savaşmayan Almanya kendine Almanya demesin bi zahmet .
Ara
yahu yenilelim zaten beraber yenilelim farketmez ama adam aleni oynayamıyor saçmalıyor zaten sıvanmış halden bu hale getirdik yani daha ne olsun :D neyse bende doğu cephesini bi güzel sallayımda napolyon düzelt bi kanka diyeyim 5 hızda herkeside Gerd Mareşelime veririm tamam :D:D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@zencefil 2 gün oldu oynamayı düşünüyormusun?
Ara
şükredin ben yokum ben olsam polonya almanyayı işgal ederdi :)
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-09-2017, 19:03)turkish lokum : şükredin ben yokum ben olsam polonya almanyayı işgal ederdi :)

Zaten bi farkı kalmıcak yani Kenanhan polonya saldırısını yönetse senin dediğin tablo ortaya çıkacaktı ama Allahtan başlangıcı vermedik adam hep katlediyo oyunu
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kusura bakmayın geciktirdim. Gece oynar atıveririm.
Ara
Arkadaşlar defalarca kez oynadım ama başladıktan hep bi 10 ile 5 gün sonra oyun çöküyor. Ne yaparsam yapayim bir şekilde çözüm olmadı. Oyunu yeniden indirip denedim ama yine aynı sorunla karşılaştım. Benden sonraki oynamalı. Fark ettiğim şeyleri söyleyim.

Uçak gemisi için olan özel uçakları lütfen ama lütfen alıp karada kullanmayın. Terhis edin onları. Danimarkadan küçük bir çıkartma yedik Türkiyedeki 4 birimlik orduyu alıp oraya tutması için yollayın. Kievdeki uçakları Kırıma yollayın ve görevlendirin. Daha başka bir şey yapamadım çünkü oyun çöküp duruyor. Kusura bakmayın arkadaşlar elimden bir şey gelmiyor çökme ile ilgili.
Ara
@Feldmarschal Foruma girmeyecektim ama genede girdim. Ben zaten iyi oynayamıyorum. Bunu her her zaman belirtiyorum. Başlamadanda belirttim. Beni alın diye kimsenin başına silah dayamadım. Hala boş boş konuşuyorsun. Oyun başında etkinlikten çıkartsaydınız o halde. Yapay zeka zaten iyi değil. Bir şekilde toparlanabiliyor. Neden bu kadar büyütüyorsun ? Ne içiyorsun sen böyle ? Ben sana ne demiştim hatırladın mı ? Oyun ile kafayı yemişsin dostum. Çık dışarı sosyalleş. Sosyal hayatının olmadığı belli zaten. Sabahtan akşama kadar PC başında popo büyütme. Hala yok kötü oynadı, yok bilmem ne.
Kardeşim kötü oynuyorum ben. Bunu kafana sok artık. Senin gibi 7/24 oyun oynayacak boş adam değilim. Benim gerçek bir hayatım var. Umarım anlamışsındır ? Gerçi bu seviyen ile anlamasın. En iyisi git oyun oyna. Bu son mesajım. Zeka seviyesi düşük insanlar ile muhatap olmayı sevmem. Kusura bakma.
Ara
(23-09-2017, 18:55)kenanhan : Beni alın diye kimsenin başına silah dayamadım.

Kayıt dosyasını alıp, oynayıp, hikaye olarak yazan sendin. Kendinle çelişmeye başladın bence en iyisi atışmayı bırakman.

(23-09-2017, 18:55)kenanhan : Neden bu kadar büyütüyorsun ? Ne içiyorsun sen böyle ? Ben sana ne demiştim hatırladın mı ? Oyun ile kafayı yemişsin dostum. Çık dışarı sosyalleş. Sosyal hayatının olmadığı belli zaten. Sabahtan akşama kadar PC başında popo büyütme. Hala yok kötü oynadı, yok bilmem ne.
Kardeşim kötü oynuyorum ben. Bunu kafana sok artık. Senin gibi  7/24 oyun oynayacak boş adam değilim. Benim gerçek bir hayatım var.  Umarım anlamışsındır ? Gerçi bu seviyen ile anlamasın. En iyisi git oyun oyna. Bu son mesajım. Zeka seviyesi düşük insanlar ile muhatap olmayı sevmem. Kusura bakma.

O lafı bile bana söyledin ve farkında değilsin. İnsanlara ne içiyorsun diyorsun ama asıl sen ne içiyorsun böyle dostum. Oyun bu oyun biz ise istediğimiz gibi eleştirimizi yaparız çünkü burası oyun oynanan bir forum ve kimsenin özel hayatı ile ilgili laf söyleme ve tavsiye verme yetkisine sahip değilsin. Kaldı ki bunu hiç görmediğin insanlara klavye başından söylüyorsun.
[+] 3 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-09-2017, 18:55)kenanhan : @Feldmarschal Foruma girmeyecektim ama genede girdim. Ben zaten iyi oynayamıyorum. Bunu her her zaman belirtiyorum. Başlamadanda belirttim. Beni alın diye kimsenin başına silah dayamadım. Hala boş boş konuşuyorsun. Oyun başında etkinlikten çıkartsaydınız o halde. Yapay zeka zaten iyi değil. Bir şekilde toparlanabiliyor. Neden bu kadar büyütüyorsun ? Ne içiyorsun sen böyle ? Ben sana ne demiştim hatırladın mı ? Oyun ile kafayı yemişsin dostum. Çık dışarı sosyalleş. Sosyal hayatının olmadığı belli zaten. Sabahtan akşama kadar PC başında popo büyütme. Hala yok kötü oynadı, yok bilmem ne.
Kardeşim kötü oynuyorum ben. Bunu kafana sok artık. Senin gibi 7/24 oyun oynayacak boş adam değilim. Benim gerçek bir hayatım var. Umarım anlamışsındır ? Gerçi bu seviyen ile anlamasın. En iyisi git oyun oyna. Bu son mesajım. Zeka seviyesi düşük insanlar ile muhatap olmayı sevmem. Kusura bakma.

Çoluk çocuk gibi artistik yapıyon burda zaten oynamayı bilmiyon insanlık yaptı napolyonda seni oyuna aldı Allah aşkına görmeden etmeden ne yorumu yapıyosun asosyalmişte şuda buda zaten zencefil konuyu özetlemişde ben yine de yazayım dedim gerçi sana kemik atmak istemiyorum da. tutamıcam kendimi sosyal kardeş sen nerenin mühim adamısın böylede millete klavye delikanlılığı yapıyon atom mu parçalıyon napıyon zeka seviyesi falan yazmışsın baya iddalı aman abi biz sen kadar akıllı değiliz sen kuzey koreye git atomu parçalamaya devam et boşver oyun senin neyine sosyal biladerim benim :D:D:D
Ara
Biriniz napolyon un kayıtından devam edin arkadaşlar bende oyun çöktü umarım sizde çökmez. Çökerse gg wp. i7 extereme+gtx 1070 (1060 değil 1070 imiş)li pc de çöktü anlayın.
Ara
ben yukarda da görüşümü belirttim yani o save le devam edilmemesi taraftarıydım onun için alıp devam eden etsin
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.