Hangi Kitabı Okuyorsun?
9786051855981_70364.png
İlahi Komedya - Dante
[+] 2 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kan Ter ve Pikseller-Jason Schreier
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
71p14p4UauL.jpg
logh%2B01.gif
Ara
Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi: Rüzgarın Adı.
[+] 2 üye Barbarossa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-10-2021, 16:31)Barbarossa : Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi: Rüzgarın Adı.

Mükemmel bir kitap, hiç okumamış olmayı dilerdim. Senin yerine heyecanlanıyorum.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu başlığı görünce epeydir almayı düşündüğüm kitabı yarın almaya karar verdim
Ara
Mehmet Berk Yaltırık'ın yazmış olduğu Istrancalı Albülharis Paşa kitabını okuyorum. Tarih, fantastik ve korku türünü sevenlere önerebileceğim bir kitap.
Ara
(01-10-2021, 16:31)Barbarossa : Patrick Rothfuss - Kralkatili Güncesi: Rüzgarın Adı.
Tam olarak 100 sayfa kaldı. Ana karakterimizin fukaralığı ve geçim sıkıntısının üzerinde biraz fazla durulması dışında güzel kitap.
Ara
Cesur Yeni Dünya ~~ Aldous Huxley
Ara
(08-10-2021, 21:44)Barbarossa :
Tam olarak 100 sayfa kaldı. Ana karakterimizin fukaralığı ve geçim sıkıntısının üzerinde biraz fazla durulması dışında güzel kitap.
Serinin ilk kitabını bitirmemin peşine verdiğim bir günlük molanın ardından serinin ikinci kitabına başladım. Sayfa sayısı gözüme biraz korkutucu gelse de bunun üstesinden geleceğime inanıyorum.
Ara
(11-10-2021, 22:10)Barbarossa :
(08-10-2021, 21:44)Barbarossa :
Serinin ilk kitabını bitirmemin peşine verdiğim bir günlük molanın ardından serinin ikinci kitabına başladım. Sayfa sayısı gözüme biraz korkutucu gelse de bunun üstesinden geleceğime inanıyorum.
Okurken 11. bölümde duraklayıp bir karakterin 7. ve 11. bölüm arasında esas karakterimizi beklerken neler yaptığını anlatan Sessizliğin Müziği'ni okuyup bitirdim. Bugün kitaba geri dőndüm ve 204. sayfaya kadar geldim. Kitap şimdilik bayağı akıcı.
Ara
Atatürk: Modern Türkiye'nin Kurucusu - Andrew Mango
https://1000kitap.com/kitap/ataturk-mode...cusu--6932
Ara
Bram Stoker - Dracula. Victoria döneminde geçen çok kitap okumamıştım ama dedikleri kadar varmış. Vampirin Hristiyan ögelerle yenilmesi klişesinden muhafazakar bir kitap için kendimi hazırlamıştım. Ama kitabın ikinci yarısında her sayfada Tanrı da Tanrı derken afakanlar basmadı değil. Karakter ölmemişken bir cenaze konuşması bile yapıyorlar. Allahtan din öğretmeni gibi detaylarına inmiyorlar duaların.

Aynı anda okuduğum ikinci kitap ise Şiir Erkök Yılmaz'ın Eşekarısı. Kitap yanlış hatırlamıyorsam dört ya da beş tane öykü kitabının birleşimi. Normalde çok öykü okumam ama toplumsaldan fabla veya paralel yapılanma kuran delilere kadar bir sürü öykü çeşidi var. Bitirmeme yaklaşık elli sayfa var ama Homo economicus'un geçtiği üç öykü özellikle iktisat profu olan yazarın parladığı alanlar. Karakterlerin küçük şeyler hakkında düşünüp sonra aman diye geçtiği tarzdaki öyküleri de okuması zevkli türden yapıtlar.
Ara
William Golding - Sineklerin Tanrısı.
Ara
50 Soruda Evrim- Çağrı Mert Bakırcı
Ara
Thomas MANN - Büyülü Dağ (Cilt II).
tTRiYax.png
Ara
Tolkien - Hobbit
Ara
KAVGAM - Adolf Hitler
€20
Ara
The history of the decline and fall of the roman empire- Edward gibbon volume 1
Ara
İncil
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.