Anket Başlığı: Hangi yönetim biçimini seçersiniz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Monarchy

13 54.17%
Republic

8 33.33%
Theocracy

0 0%
Tribal

3 12.50%
Katılımcı sayısı: 24 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Hangi yönetim biçimi?
Hangi yönetim biçimini seçersiniz?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
venedik cumhuriyet biçmi
Ara
Horde.
Ara
Prusya Monarşisi.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Osmanlı hükümeti ya da prusya monarşisi ile başlayıp end gameye yakın parlementoyu açıyorum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Ottoman Government Prussian Monarchy Mamlukean Government Dutch Republic Venetian Republic güzel yönetim biçimleridir ama yok ben 2 saat savaş sebebi ile uğraşamam her yere dalıcam raze atıcam diyorsan horde ol benim favorim Dutch Republic
Ara
Cumhuriyet seçen arkadaşlara bir sorum var,
Absolutism penaltısını umursamıyor musunuz? Yanlış bilmiyorsam cumhuriyetler ile Absolutism'i 70,80 gibi yüksek değerlere çıkarmak mümkün değil. Yoksa mümkün mü? Ben genelde monarşilerle oynarım. Çok nadiren cumhuriyet oynamışlığım var.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Revolutionary Republic
Ara
Favorim Dutch Republic.Tekonolojide ideada geç kalmazsınız kalan puanlarla dev basarsınız.Bayağı puan artıyor çünkü.Dutch republic'ken abso dert değil diğer cumhuriyetlerde sıkıntı olabilir.Dediğim gibi teknolojide ideada önde olursunuz.Cumhuriyet geleneği eksilmiyor zaten gelen yöneticelerin pipler 12-13'te aşşağı olmuyor.en kötü 12 pipli geliyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.