Hearthstone - 2018 Yılının 2. Eklentisi Tahminleri

Geçtiğimiz günlerde yukarıdaki görsel hiçbir bilgi içermeden paylaşılmıştı. Çoğu kişi bunun yeni Hearthstone eklentisinin habercisi olduğunu ve görsele göre 12 Temmuz'da bir çeşit duyurunun yapılacağını söylüyor. Sizce yeni Hearthstone eklentisi hangi konuda ve nasıl olacak? Her türlü tahminlerinizi ve beklentilerinizi paylaşabilirsiniz. Daha önceden paylaşılmış olan 2018 yılı eklentileri hakkında ipucu veren aşağıdaki görseli de unutmamak lazım. Acaba bizi nasıl bir eklenti bekliyor olacak?

tTRiYax.png
Ara
Büyü odaklı bir şey bizi bekliyor gibi görünüyor. ToT eventi sağolsun dustları biriktirdik ama yine altınsız giriyoruz eklentiye.
Ben tema olarak ne olabilir emin değilim, tek istediğim oynanabilir zevkli kartların çıkması. Yeni bir Renounce Darkness tarzı bir kart gelse hiç fena olmaz.
tTRiYax.png
Ara
Muhtemelen yeni eklenti ağustos sonlarına doğru çıkar. İsteyenler rahatlıkla gold biriktirebilir diye düşünüyorum.

Mor renk ve ışıklar daha önceden forumda yazdığım WoW'daki Netherstorm bölgesine tam uyuyor. Ancak duyuru resmi ile bağdaştıramadım. Hiç bir fikrim yok. Heyecanla duyuru gününü bekliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.