Hearthstone - Ekran Görüntüleriniz
Bir assasination kartına bakar :D ama heyecanlı bir deste.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
zB5lVB.jpg

Bu da Spell Roguemiz. Malygos'umuz yok ama olsun.
Inanılmaz eğlenceli oluyor. :D 3 karttan toplam 6 tane var. Sadece bunların gelmesini bekliyorum. 0a7 olunca kart. Karşıdaki ellemiyor ilk koyduğum tur. Diğer tur gg :D

qWjdnd.png
Q7vLGy.png
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
intihar sebebi

JlqyQY.jpg
Ara
qWJBdd.jpg

Çok enteresan bir oyun oldu, nerden baksan mükemmel Quest Priest N'Zoth desteli bir adama karşı düz Mage destesiyle oynadım. Oyun boyunca şanssızdım çünkü rakip benim desteden kart edinmesini sağlayan minionuyla Medivh vs elde etti, Barnes ile şu resimde de en solda görünen öldüğünde 4/5 minion çıkaran minionu elde etti vs. genel olarak acayip şanslıydı, öte yandan ben 7 costluk spellerin büyük bir kısmını Medivh'i çekmeden oynamak zorunda kaldım. 

Son 4 turda Ice Block varken masada benim tarafımda, Discover ile Shadow Vision aldım, ondan desteden spell discover et ile Flamestrike aldım yine temizledim sahayı. Ardından Shimmering Tempest ile Primordial Glyph aldım ondan da 2. Ice Block çıktı. Ardından tekrar Shimmering Tempest'ten Primordial Glyph > Primordial Glpyh > Ice Block aldım. Eğer bu süre zarfında abuk sabuk (Elise vb.) kartlar çekmek yerine destedeki Flamestrike'ı çekseydim masayı tekrar temizleyebilirdim.
Lnbd3j.jpg

Devolve-proof 

(0 mana'dan düşük minion olmadığı için Devolve atıldığında Wisp'ler transform olmuyor)
BAaMzv.jpg

Looking forward to the fireworks!
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
nWQm71.jpg

vp68EO.jpg

Turn 3 Edwin ve sonrası...

8da2rk.jpg

Güzel maçtı rakip Ice Block koydu ve 8 canım kalmıştı muhtemelen sonraki tur Pyro atıp oyunu kazanacaktı. Bende Yogg-Saron, Hope's End  atmak zorunda kaldım. Warrior kartından 4 armor priest kartından da 5 heal kaptım 17 cana yükselttim rakibimin burada yapacak hiç bir şeyi yoktu. (Bir de elime tekrar Yogg gelmişti LOL :smiling: )

18 Spell kullanıp oyun kazandıran Yogg-Saron, Hope's End 

Yogg-Saron%2C_Hope%27s_End_golden_animat...4537537f28
[+] 2 üye Archmage nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
konu hareketli olsun iki resim atayım
kWMEv9.png
aGnXEg.png
Maçı kaybedeceğini anlayan rakip silahını bufflayarak minyon öldürmeye çalıyor. Bende eğlence olsun diye baron geddonla rakibin işini bitiriyorum :D
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ak8A5r.jpg

1.0
Arena manzaraları:

JlNoQn.jpg

OLN1oA.jpg

zBLP04.jpg

G0N893.jpg
BAQA2G.jpg

Yeni harita gelmiş.
Ara
1 mana değerindeki discover a taunt kartından Lich King geldi. Ve bir kaç tane Death Knight kartı görmüş oldum. Efsane kartlar harbiden.

1glYdj.jpg
vpvg4z.jpg
Ara
Hearthstone'daki bu "minion"lar nedir tam olarak?
G0kMNN.png
Ara
Masada gördüğün, saldırabilen karakterler minion.
Oyunda 2 tür kart var birincisi spell kartları ikincisi minion kartları, şimdi son eklentiyle hero kartları geldi.
Spell kartları direkt olarak oyuna müdahale ediyor ne yaptığını belirttiği üzere, minion kartlarını masaya koyuyorsun, hero kartlarını oynadığında heron değişiyor.
Ben de spesifik kartlar sanmıştım. Yani bildiğimiz creature kartları TES:L'deki gibi.
G0kMNN.png
Ara
Minionların spesifik tribe'ları olabiliyor, örneğin bazı minionlar Murloc oluyor ve bazı kartlarda/diğer minionlarda Murloclarla sinerji özellikleri olabiliyor. Ancak masaya koyduğun kartların genel adı minion.
Bir de Weapon kartları var. Herolar eline silah alıp sağa sola vurabiliyor :D Tabi her silahın farklı özellikleri var. Bazıları oyuna girerken ( Battlecry ) bazıları da vurma hakkı bittiğinde farklı etkiler bırakıyor. (Deathrattle ).
Ara
Şu zombeastleri şöyle koyalım da dursun :D

İlk minionun resmini alan zombeastimiz 2 minionun mana atak ve defans değerlerinin birleştirilmesiyle oluşuyor.

vpvDBm.jpg

Burada da bir zombeast oluşturma evreleri var.

1gloAY.jpg
LnW6qa.jpg

İkisinde de ortadakini seçtim ve çıkan zombeast

r2oDbV.jpg

Kaanı yendiğim falan yok zombeast denemesi yapıyorduk :D
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkimizde ilk iş renounce atıp Paladin olduk :D O sonra DK paladin falan oldu komple değişti :D maçı ben kazandım.
y3gopN.jpg
[+] 2 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.