Hearthstone - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
O kartla attığın minyon ne zaman hasar alırsa +3 saldırı kazanacak. örnek vermek gerekirse karşıdaki 1 saldırısı olan bir minyon buna vurduğunda gurubashi berserker ın canı 6 saldırısı 5 olacak. silahla bir alakası yok. bir ipucu vereyim warrior ın bazı kartlarıyla kendi minyonlarına hasar verebilirsin bunu gurubashi berserker üzerinde kullanabilirsin.
wild ve standart sisteminden dolayı eski expansioon ve adventure lardan gelen kartlar sadece dust ile elde edilebiliyor
Ara
Gurubashi Berserker'in kendisi alıyor.

Maceralardan kazandığın kartları sadece toz ile üretebiliyorsun. Zaten o kartları da 1 defa kazanabiliyorsun. Paketlerde vs. bulunmuyorlar.
Ara
Expert'te antrenman yaparken karşımdaki kahraman bendeki kartların 'gelişmişlerini' oynadı, atıyorum bende 3 saldırılık varsa karşıda 4 saldırılık vardı. Kart güçlendirme gibi bir mekanik mi var?
Var. Onu da başka kartlarla (oyun esnasında) yapabiliyorsun. Bazı kartlar da kendiliğinden (oyun esnasında) güçlenebiliyor.
Ara
Bu maceralardan Karazhan'ı oynuyordum ilk aşamadaki Malchezzar'ı yendim.

Diğer aşamalara geçebilmek için para mı vermem gerekiyor?
Her aşamayı 700 altın karşılığında açabilirsin.
Ara
Altın nerden elde ediyorum?
Play mode'da 3 maç kazanınca 10 altın alıyorsun. (limit 100 altın)
Her gün gelen görevleri tamamladıkça görevine göre altın kazanıyorsun.
Arena'da ne kadar çok maç kazanırsan ona göre altın kazanabiliyorsun.
Bazı gizli görevleri tamamalyarak da tek seferlik altın ödülü kazanabilirsin: http://hearthstone.gamepedia.com/Quest#General
Ara
Gizli görevler için bir rehber konusu iyi gider aslında.
Oyunda rakip sanırım komutla bazı tepkiler verebiliyordu Well played gibi. Onu nasıl yapıyoruz?
Karakterine sağ tıkla. :smiling:
Ara
Deck tracker kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangisini önerirsiniz?
@Duman

Innkeeper, hearthpwn.com decklerini uğraş göstermeden direk oyuna da ekleyebiliyor, kullanışlı baya.
Ara
Peki bu decktrackerlar deck'in oyuncunun bilmediği kartlardan oluştuğu tavern brawl'larda yine aynı desteği sağlıyor mu?
(18-01-2017, 00:22)Duman : Deck tracker kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangisini önerirsiniz?

https://forum.strategyturk.com/konu-hear...ecktracker

Tavern brawl'larda, yaptığınız bir deck varsa destekliyor. Kartlarını bilmediğiniz,rastgele kartlardan oluşan decklerde işe yaramaz.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Mana kristalinin altında olan simgeler nedir, nasıl çalışıyor bilen biri anlatabilir mi ?

Not : baba geri dönüyor toy rakiplerini sahaya bekler
Ara
Kartların üstünde bulunna mana kristalleri mi yoksa sağ alt köşede olanları mı diyorsunuz
Ara
Şu karttaki gibi,

UGK0UMR3SJS61480541053238.gif

Kristalin hemen altındaki simge çift sopa olan
Ara
(01-02-2017, 11:47)ak_gandalf : Şu karttaki gibi,

UGK0UMR3SJS61480541053238.gif

Kristalin hemen altındaki simge çift sopa olan
Normalde All Class kartları her classta kullanabilirsin (Class demek kahraman demek) ama bu karta sınır koymuslar bu karti sadece paladin hunter ve warrior da kullanabilirsin eger o sopa yerine iksir olsaydi o kartlari sadece mage priest ve warlock ta kullanabilecektin diger kalan logoyu da diger kalan classlar kullanabilcek yani rogue shaman ve druid biraz kariisk oldu herhalde kisura bakma sorun olursa yine cevaplarim
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anladım, sağolasın.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.