Hearthstone - Lich King
Mage ve paladin ile nasıl yendin @Duman
Ara
Neredeyse hepsinde aynı taktiği kullandım bir yerden sonra, neutral kartlar zaten. Murloc destesiyle oynuyorsunuz, ilk oynadığınız Murloc Tidecaller olmalı ve bu minion 2. 3. turlarda ölmemeli. Lich King bazen çok agresif oynuyor (ilk turdan coin atıp minion koyabiliyor), bazen 5. turda coin ile veya 6. turda Blizzard oynayabiliyor. Bunların yanı sıra buz elementaliyle minionları dondurabiliyor veya 2/3 2 adet Taunt spamlayarak oyuncuyu yavaşlatabiliyor. Başarmanız için basitçe bunların hiçbirinin neredeyse yaşanmaması lazım. Tidecaller'i güçlendirdikten sonra 4. veya 5. turda Murlocları adaptlayan dinazoru oynayıp Murlocların saldırısını arttıran bir şey seçmeniz lazım (Whirlwind gelirse çok iyi, +3 atak gelirse yine iyi) Lich King'i en geç 6. turda öldürmeniz lazım 7. turdaki 2/6'lıkları ve ondan sonra gelenleri atlatmanız çok zor.

Zaten çoğu zaman 3. turdan oyunu kazanıp kazanmayacağınızı kestirebiliyorsunuz, eğer desteniz iyiyse tamamen Lich King'in cevaplarına bakıyor oyun. Aldığım bazı resimler aşağıda. Mage'nin resim var Murloc kullanmadım, Paladin'de ise 1 minionum dahi ölmeden oyunu bitirdiğim için dezavantaj bir anlam ifade etmedi.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şuana kadar sadece Druid ile kestim.
Mo7q2sS.jpg
UmXMt
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Hele şükür Şaman da bitti. En çok şamanda zorlandım sanırım. Aslında o kadar da zor değil. Evolve ve Devolve kartları ile evolve yaptıracağınız kartların çok iyi denk gelmesi gerekiyor.

okL932.jpg

Sonunda aldık Prensi :D

9d6Eg3.jpg
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hala aktifse druid ve magelede hallettim
Cogito, ergo sum
Ara
g9jrPQ.png

Yanlis anlasilmasin bu oyun yenildigim bi oyun :( 
Matematikte yanlış bir hesap sonucu ortaya çıkan görüntü bu , birazdan ölüyorum :) 

Amaaaaaaa ...

Ikinci açtığım oyunda 

0GbR68.png
lbBq5J.png
BOOOOOOMMMMM :) 

Nihayet başardım fakat diger herolarda çok sinirlerim bozuluyo !! Bidaha da oynamam lichkingle :!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.