Hearts Of İron 4 için İ7 2600+12 GB RAM+RX 560 yeterli mi?
Merhaba arkadaşlar, elimde bu parçalarla bilgisayar topluyorum sadece Hearts of iron 4 oynancak anakartı ile İ7 2600 işlemci var bir de 4 GB RAM'im var. Hearts of iron 4  rahat oynamak için 1943'e kadar bütün grafikleri kaparım 720P'de oynamak için 4 GB daha RAM almalı mıyım? İşlemci yeterli mi?
Ara
Çok yüksek sistem isteyen bir oyun değil bence yeter gibi.
Ara
Ramı yüksek tutmakta fayda var
Ara
Oyunun sistem gereksinimlerine bak.Daha sonra alacağın yada elindeki parçalarla kıyasla muhtemelen elindeki parçalar sistem gereksiniminden daha iyi parçalardır.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Ben şahsen tüm ayarlar kapalı ortalama bir şekilde oynuyordum i5 4gb ram laptopum ile. Bir yükleyip deneyebilirsin 6 saniyede 1 gün, oyun sonları 12 saniyede bir gün geçebilir. Belki de daha fazla.
Ara
(17-06-2020, 01:13)Yasin Ahmet : Ben şahsen tüm ayarlar kapalı ortalama bir şekilde oynuyordum i5 4gb ram laptopum ile. Bir yükleyip deneyebilirsin 6 saniyede 1 gün, oyun sonları 12 saniyede bir gün geçebilir. Belki de daha fazla.
işlemciniz kaçıncı nesil?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.