Hearts Of Iron III (Orijinal)
#1
Öncelikle Forum yöneticilerini tebrik etmek isterim , gayet hoş bir forum oluşturmuş arkadaşlar .

Steam : SilverOxyGen

Steam üzerinden geçen yıl sanıyorum HOI 3 ve Their Finest Hour DLC 'sini almıştım oyuna girdiğim de DLC yüklü değil gibi sanki yokmuş gibi gösteriyordu ardından forumlara başvurduğum da Semper-Fi isimli başka bir DLC önerdiler , birlikte çalışır dediler oyun hakkında ve serisi hakkında bilgim olmadığı için söyleneni yaparak Semper-Fi DLC'sini de aldım DLC'lerin ikisi de yüklüyken oyuna girmeye çalıştığım da karşıma Semper-Fi ' nin Anahtar Kodu (Key Code) çıkıyordu , Their Finest Hour'un niye çıkmıyor diye kafama merak düştü tabi , neyse oyuna giriş yaptım ve sadece Semper-Fi çalıştı yine Finest Hour çalışmadı , Oyuna girerken ki Select Mod bölümü de bomboş ancak Oyuna girerken karşıma çıkan Launcher benzeri ekran da Their Finest Hour yazıyor ama çalışmıyor , ne yapmam gerek anlamadım !?!
[+] 1 üye SilverOxyGen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Konuyu doğru yere taşıdım, Oyun Kütüphanesinde forumda hali hazırda bölümü olmayan oyunlar için konular açılabiliyor. Hearts of Iron oyunları için bölümümüz mevcut. Bir ihtimal forumdaki tabları farketmemiş olabilirsin.
Per aspera ad astra.
Cevapla
#3
Gözümden kaçmış olmalı teşekkür ediyorum ancak sorumu yanıtlayacak biri yok mu ? Ayrıca artık oyuna Semper-Fi veya Their Finest Hour yüklüyken giriş yapamıyorum yani herhangi biri yüklü olsa da ikisi yüklü olsa da giriş yapamıyorum silip yüklememe rağmen bu böyle DLC olmadan oynayabiliyorum
Ara
Cevapla
#4
Hatırladığım kadarıyla arada bir dlc daha olması lazım For The Motherland'dı galiba o olmadığı için olabilir.

Edit ;

Hoİ3 sırasıyla Semper Fi > Semper Fi: Dies Irae Götterdämmerung > For the Motherland >Their Finest Hour şeklinde çıkmış, muhtemelen For the Motherland sende olmadığı için TFH' yi açamıyorsun. 
Ara
Cevapla
#5
Dies Irae ve Stars and Stripes ülke dlcleri ek paketlerle alakaları yok.
Ara
Cevapla
#6
Oyunun steamde orjinal sürümüne sahibim lakin oyun their finest hour eklentisi olmadan hiçbir şeye yaramıyordu.Bende gittim onuda aldım ama dlc ile açtığımda oyun çöküyor.Normal olarak açılan oyun dlc ile çökmesi beni sinirlendirdi bende gittim dlc yi iade ettim.Acaba their finest hour eklentisini internetten bulabilir miyim ? bulabilirsem nereye kurmalıyım ?
Ara
Cevapla
#7
(17-06-2017, 23:40)SiyahAtlıHarzem : Oyunun steamde orjinal sürümüne sahibim lakin oyun their finest hour eklentisi olmadan hiçbir şeye yaramıyordu.Bende gittim onuda aldım ama dlc ile açtığımda  oyun çöküyor.Normal olarak açılan oyun dlc ile çökmesi beni sinirlendirdi bende gittim dlc yi iade ettim.Acaba their finest hour eklentisini internetten bulabilir miyim ? bulabilirsem nereye kurmalıyım ?

Bak aynı problem bende de vardı ama sanırım onların bir sırası var Their Finest Hour tek başına çalışmıyor donuyor bazen kapatıyor arkadaş saolsun bana yardımcı oldu " For the Motherland " DLC ' sini almazsak THF ' de açılmıyor gerçi ben hala almadım yarın ki büyük indirimi bekliyorum iyi oyunlar :)
[+] 2 üye SilverOxyGen nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.