Hesaplarımdaki oyunları telefondan oynama
Evden uzaktayken steam ve epic games hesaplarımdaki oyunları telefondan oynayabilmemi sağlayacak bir uygulama var mı?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Steam Link diye bir program var. Teknik olarak bilgisayarını ve bilgisayar oyunlarını telefondan kontrol ediyorsun. Tabii bunun için evde bilgisayarın ve Steam'in açık olması lazım. Yayın sistemiyle çalıştığı için de fazla internet kullanımı istiyor. Mobil internet ile çok fazla vakit geçiremezsin. Ama kontrol açısından benim memnun olduğum bir uygulama.
Ara
Onu biliyorum evden uzaktayken pc'yi açık tutamayacağım için kullanamam
Ara
Her oyunu oynayabiliyormusun?
Ara
Her oyunu?
Ara
Steam'deki.
Ara
Steamlink ile evet, ama ara yüzü zayıf. Kalkıp CS:GO gibi bir oyun oynaman pek mümkün değil. Ancak steam'in dışına çıkmak da mümkün. Korsan oyunlarını oynayabilir, bilgisayarda dosyaların arasında falan da gezinebilirsin.
Ara
(14-11-2021, 23:20)ZenderX : Steamlink ile evet, ama ara yüzü zayıf. Kalkıp CS:GO gibi bir oyun oynaman pek mümkün değil. Ancak steam'in dışına çıkmak da mümkün. Korsan oyunlarını oynayabilir, bilgisayarda dosyaların arasında falan da gezinebilirsin.
Bilgisayar açık olmadan yapmanın bir yolu yok mu?Sadecr kütüphanedeki oyunları oynasam yeter
Ara
Ben netten baktım KinoConsole diye bir uygulamadan bahsediyorlar.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.