Hikaye Devam Ettirme
Ancak, buna ne denebilir ki ?
[+] 2 üye Moses nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ayrıca Tayyip Erdoğan'ın 4. zevcesi Angela Merkel!!!
[+] 1 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonrasında Hz. Tayyep bana "Almanya'yı fethedeceğiz evlat. Bunun için güçlü adımlar gerekiyordu." dedi. Sonra haremden bir kadın seçip bana getirdi. Sonra ona döndüm ve dedim ki ...
[+] 1 üye emirhankyy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sultanım niye Almanya yeaaa? Gidip İsrayil Döllerini fethedelim.
[+] 1 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Silindi.
[+] 1 üye Moses nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
...Kendimi City 17'de Headcrablarin arasında buldum.
Ara
Ardından yanıma yara alıp pert olmuş Bülent Arınç geldi ve beraber Ankara'ya ışınlandık.
Ara
Ankara'da Eski Cumhurbaşkanlık Binası'na gittik.
Ara
Orada bulunan raftaki eski Gallifreyce yazılmış metne baktım, çok...

Orada bulunan raftaki eski Gallifreyce yazılmış metne baktım, çok...
Ara
Çok üşendiğimden okumadım ve Ankara meydanına gittim...
Ara
Ankara Meydanında Hey Douglas'tan Ankara Rüzgarını son ses açıp tek başıma oynamaya başladım. Derken tüm Ankaralılar bu oyuna ortak oldu ve ortalık şenlendi. Sonra ne mi oldu dersin?
Ara
Post Metalciler meydanı ellerinde Ak47'ler ile bastı. Ben ise bu durum karşısında...
Ara
Çareyi yalnızca tek bir çözümde bulabileceğimi anladım; tostçu erol Ankara şubesini aramak...
Ara
Toştçu Erol 2 saat içinde meydanda belirdi yanında 200 kişilik kaşarlı tost suvarileri ve 1000 kişilik sucuk tost piyade birliğiyle.Önce meydana tost mancınıklarıyla dilimlenmiş sucuk fırlattı ve tüm meydana ketçap ve mayonez sıktı.Meydandaki kalabalık kaçışırken...
Ara
Davullar çalmaya başladı.
Ufukta bir koalisyon ordusu belirdi; Kumru, Adana, Urfa, Çiğ köfte dürümcüleri meydanı Tostçu Erol'a bu kadar basit teslim etmeyeceklerdi.Çiğ köfteciler sol kanattan nar ekşisi saldırısıyla ketçapçıları geri püskürttü.Orta bölümde ise tostçular ve Adana-Urfa dürümcüleri arasında göğüs göğüse harp başladı.
Ara
Savaşın en kanlı zamanında tostçu erol gizli silahı olan 100 tonluk savaşçı atom tost robotunu meydana sürdü.Bunu gören düşman birlikleri...
Ara
Öldüler ve böylece 2.Osmanlı İmparataorluğu ilan edildi.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
2.Osmanlı seçimlere giderken Tostçu Erol ülkeyi ben kurdum diyerekten Tostçu odası baroları başkanına suikast düzenleyip makamını ele geçirdi ve İstanbulda Tostçu Erol İmp. kurdu.
Ara
Ve ben de Tostçu Erol İmp. Aşt'nin denetimindeki valiliğe gittim. Amacım...
Ara
Tostçu Erol'ün tariflerini ele geçirmekti.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.