Hikaye Devam Ettirme
Sonra zorla adam edip beni bir yeniçeriye çevirdiler.Yolladıkları kuşatmaya vardığımda surların sadece en incesinin 21.yüzyıl İstanbul'u kadar kalın olduğunu gördüm
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Neyse ki bu gezegende en güçsüz kuşatma araçları bir tank gücünde olduğu için kolayca duvarları yıktık ve içeriye saldırıya geçtim.
tenor.gif
Ara
Meğer bu bir simulasyonmuş.Ufacık (!) bir işkence seansından sonra kolay yolu kullanmamı yasakladılar.
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Simülasyondan uyandığımda yanımda bir sürü simülasyon makineleri vardı, muhtemelen şu an gerçeği görüyordum.
"The duty of the man who investigates the writings of scientists, if learning the truth is his goal, is to make himself an enemy of all that he reads, and, applying his mind to the core and margins of its content, attack it from every side. he should also suspect himself as he performs his critical examination of it, so that he may avoid falling into either prejudice or leniency."
Ara
Tam her şeyi aniden hatırlamaya başlarken tekrar simülasyonun içine düşmüştüm. Bu sefer 21.yy Türkiyesindeydim, buradan çıkmanın bir yolunu bulmalıydım.
Ara
İlk olarak eve gidip paralarımı ve silahları almam gerekiyordu.
€10
Ara
Evime gidip susturuculu tabancamı ve 100 liramı aldım, Çin konsolosluğuna doğru gittim.
"The duty of the man who investigates the writings of scientists, if learning the truth is his goal, is to make himself an enemy of all that he reads, and, applying his mind to the core and margins of its content, attack it from every side. he should also suspect himself as he performs his critical examination of it, so that he may avoid falling into either prejudice or leniency."
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.