Hikaye Devam Ettirme
Altında ateş yanan bir kazana koymuştu.
Ara
O kazandan fırladım ve fırladığım gibi inanılmaz bir hızla koşarak kaçtım ve bir mağaraya sığındım.
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
Mağaranın iç kısmında arkası girişe dönük oturan küçük bir kız çocuğu gördüğümde büyük bir hata yaparak aslında gövdesinin tamamını kaplayan ağzını saklamak için bunu yapmış olan o küçük canavarın omzuna dokundum...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Bunu gördüğüm an kaçmaya çalıştım ama mağara karanlıktı ve kaçarken başka bir yola sapıp iyice mağaranın içine girdiğimi fark ettim..
Ara
Bu sırada küçük kız görünümündeki iğrenç canavar, kostümünün bir parçası olan kafayı çıkarıp ağzını gizlemekte kullandığı tişörtten kurtulmuş, belinden göğsünün 3 parmak üstüne kadar gelen o iğrenç dikey ağzını açmış bir biçimde paytak paytak peşimden geliyordu...
Ara
Ona bakmak için kafamı arkama çevirdiğimde bir anda kuyu gibi bir deliğin içine girdim ve yuvarlanmaya başladım...
Ara
Karşımda bir Ork savaşçısı.
Ara
Ork arkamdaki o şerri varlığa ucu yanan bir ok attı ve o şerri varlık acı içinde kaçmaya başladı ben ise orka baktım...
Ara
Ork o uzun dişleri yüzünden tıslamayı andıran ve beni oldukça korkutan bir kahkaha atarak kendini parçaladığında hayatımın geri kalanında asla kurtulamayacağım tek travmam olacak o şeyi , az önceki yaratığın yarısı kız yarısı erkek olan versiyonunu, gördüm.
Ara
Orkun bile tahmin edemeyeceği bir hızla koşmaya başladım ama ilerledikçe tünelden çıkmış ve tepelerle dolu bir yere gelmiştim üstelik artık daha çok ork önümde duruyordu...
Ara
Ork şefi bağırır: Alın bunu.
Ara
Bunu duyar duymaz kaçarım ve bir sahil boyunca kaçarım ta ki beni takip etmeye bırakana kadar ...
Ara
Etrafım sarılmıştı,bende mecburen teslim oldum.
Ara
Orkların başı beni gördüğünde şunu sordu: Siz insanlarla olan antlaşmamız basitti neden buradasın?
Ara
"Kızınızla evlenmek isterim efendim, bundan dolayı anlaşmayı bozarak buraya geldim," dedim
Ara
Cesaretini takdir ettim ama bugün öleceksin der Ork.
Ara
Ona şunu söyledim: beni bağışlayıp kızınızla evlenmem için ne gerekiyor?
Ara
Ork kralının tavırları zaten rahatsız ediciydi. Kızı ise gözümde gittikçe çirkinleşiyordu. Fark ettim ki havadaki tütün kokusu aklımı kaybettirmiş, algımı bozmuştu. Sorduğum soru sonrasında kızın yavuklusu olduğu söylenen bir ork üstüme atladı. Üstün gizlenme yeteneğimi kullanarak kaçtım ve bu pis yerden çok uzaklara doğru uzaklaştım.
Ara
Kaçtığım vakit hiç arkama bile bakmadan hızlıca koştum. Nihayetinde arkama dönüp baktığımda kimse yoktu. Bende yürümeye devam ettikçe karşıma bir yerleşke çıktı. Yerleşke bir şehir kadar büyüktü ama 17. yüzyıl Fransız şehirlerine benziyordu.
Ara
Yaklaştıkça şehrin girişinde bir silüet belirdi ve havada ki sis dağıldıkça anladım ki burası kayıp şehir libertaliaydı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.