Hikaye: -Faşist İspanya-
DydqqO.png
FAŞİST İSPANYA
Açıklama
Herkese merhaba arkadaşlar , ben bu oyunu 590 saati aşkın süredir oynuyorum ve tam bir bağımlısıyım 
Faşist ispanya ile Axis'e destek olacağız.
Modlu halde oynuyor olacağım.
Modlar beni op yapmıyacak ve zorlaştıracak hafifte oyun zevkini kalileteştirecek modlar kullandım.
Modların Listesi:
EXPERT AI V4.0(Yapay zekadaki bazı eksiklikleri kapatmak için)
INCREASED RESOURCES(Oyunun kaynak dağılımı yeterli gelmiyordu)
COLORED BUTTONS(Kozmetik)
GUNS TRUCKS(Kozmetik)
ICONS FOR PLANES(Kozmetik)
VİVOMODHOİ4(İSPANYA NATİONAL FOCUS)
Maalesef tanklar için kozmetik bir mod bulamadım.
Hep beraber expert AI ile gelen zorluklara göğüs gerip hafif role play hafif advanture tarzında hikaye yazacağım bu benim ilk konum bu forumda sırf hikaye yazmak için üye oldum .
Eğer bir hata varsa kural ihlali varsa lütfen yorumda belirtin.
**12.06.2018**
Uzun bir aradan sonra bölümlere yeniden başladım her türlü tavsiyenize açığım sonuçta okuyanın eğlenmesini istediğim şekilde yazmaya çalışacağım.
g9WRmZ.jpg
[+] 8 üye Vitoras nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Takip :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım İç Savaşı Cumhuriyetçiler alır. Şaka şaka takipteyim. Expert AI modunda çok zorluğu arttırmanı tavsiye etmem. Oyun çok saçma bir şekilde zorlaşıyor.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
(25-10-2017, 00:56)strateggy : Umarım İç Savaşı Cumhuriyetçiler alır. Şaka şaka takipteyim. Expert AI modunda çok zorluğu arttırmanı tavsiye etmem. Oyun çok saçma bir şekilde zorlaşıyor.

Desperate defense ekledim onun disinda normal zorlukta Cumhuriyetçilere ölüm! :joy:
Ara
[+] 4 üye Vitoras nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ellerine sağlık.Takipteyim :D
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
İyi gidiyorsun 2.bölüm ne zaman?
Ara
1.5 yaması geleceği için kararsız kaldım devam edip etmemekte , belki yama gelmeden önce bitirmeye çalışabilirim yada yama geldikten sonra devam ederim
Ara
Takip. Devam et ya sarıyor hikaye.
Ara
Ara
(27-11-2017, 14:20)Vitoras :

Çok güzel gidiyorsun eline sağlık fakat bölümler biraz daha uzun olabilirdi  :up: :ok:
Ara
Ara
(27-11-2017, 16:48)The New Kaiser :
(27-11-2017, 14:20)Vitoras :

Çok güzel gidiyorsun eline sağlık fakat bölümler biraz daha uzun olabilirdi  :up: :ok:
Teşekkür ederim , bir günde 2 bölüm yeter inşallah :D
Ara
Çok güzel olmuş eline sağlık kızılları bir an önce ispanyadan atman dileğiyle :)
giphy.gif
Ara

(29-11-2017, 10:14)turkish lokum : Çok güzel olmuş eline sağlık kızılları bir an önce ispanyadan atman dileğiyle :)

Teşekkür ederim , az kaldı az kurtulayamayacaklar denize dökecem onları  :imp:
[+] 2 üye Vitoras nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eline sağlık bekliyorum yeni bölümü
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
Kolay gelsin hikaye güzel fakat Hayla yerine Hala yazsan bence daha iyi olur :)
Ara
Takip edemesem de başarılar.
Ara
Herkese tekrardan merhaba
Baya uzuuuun bir ara geçti seriyi bıraktım sandınız değilmi  :joy:
Seriyi Waking the Tiger çıkmadan kısa bir süre önce yapmaya başlamıştım bu sırada çok heveslenmiştim seriyi yapmaya şimdi ise seriyi devam ettirme kararı aldım 
Seriyi devam ettirirken birkaç değişiklik yapacağım gelen patchlerden ötürü.
Şuan kulladığım modlar şunlar olacak(1.sayfayıda güncelleyeceğim)
Colored Buttons
Expert AI(4.0)
Fillen In Military Arrows & Borders
Player-Led Peace Conferences
State Transfer Tool
WW's Map+
vivamodhoi4
  • Son diyeceğim şey ise küçük bir detay gene faşist ispanya olarak devam edeceğiz fakat iç savaşı atlamak istiyorum sakıncası yoksa ben şuan gidip yeni bölümü hazırlayacağım tabi tavsiyelerinizi bekliyorum kullanabileceğim modlar ve seri hakkında.
[+] 1 üye Vitoras nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.