HoI4 - 1.6 Yaması Günlük İpuçları
hoi4.png
Bu konuda 1.6 ve Man the Guns eklentisi için Çarşamba günleri yayınlanan günlükler öncesi günlüklerin konusuna yönelik paylaşılan ipuçları yer alır.
Yarınki günlükten ipucu görseli:

DhLKIW-WAAEnItg.jpg

Yarının Amerika'da bağımsızlık günü olduğuna da vurguda bulunulmuş.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yarınki günlük için ipucu:

DhvgE-jWkAAYi1L.jpg
Kenya,Kazakistan,Kırgızistan... Belki Kingdom of America ?
Ara
Kürdistan
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarınki günlük kolonilerden çekilmekle alakalı olacaktı.
Ara
Djbub_yXgAABN-r.jpg
Komunist amerika agaci geliyor bariz.

Ayrica sanirim artik 1.6 da oyun zorlugu secerken, ulklerin hangi fokusdan gidecegini de hafifce ayarlayabilcegiz.
Ara
Valla onu bunu bilmemde bu yakıt işi oyunu baya güzelleştirecek sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca şu ai expert modu direk oyuna alsalar süper olur.
Ara
niye kasıyosunuz ki çıkacak zaten bikaç güne kokusu. beyin hücrelerim değerli arkadaşlar . siz de harcamayın böyle şeylere. akıllı insanlar kendi beyin hücrelerini kullanır daha akıllı insanlar başkalarının beyin hücrelerini kullanır. siz yine kasın . ben okurum kasmam
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DkAgkfpXsAAOSZp.jpg
OMG!!!
Ara
DkkJpgrXgAUUfEc.jpg
DlIYi3xWwAIC1oh.jpg
Oyun gittikçe güzelleşiyor.
Daha öncelerden azıcık alternatif tarih tarzı şeylere karşıydım (Alman imparatorluğu gibi) Fakat oyunun oynanabilirliğini ve oyunu tekrar oynamamızı nitekim sağlıyor ve farklı deneyim yaşıyoruz bence çok güzel oluyor böyle.
Modcularda yapabiliyor fakat bu işi oyun developmentleri yaparsa daha kaliteli ve orjinal oluyor. Dlc politikası konusunda fikrim halen aynı ama bu yeni getirdikleri özellikler gerçekten insanı oynamaya teşvik ediyor.
Ara
Zaten şu yakıt olayı oyunu baştan aşağı değiştirecek. Ne zamandır oynamıyorum onu bekliyorum.
Ara
Sonunda mayın mı geliyor acaba.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Günlük az önce yayinlandi, deniz mayinlariyla ilgili konuşmuşlar yani denizaltilara sonunda bir görev getiriyorlar. Kara mayinlariyla ilgili neler yapacaklar acaba.
Ara
Yarınki günlük için:

IMG_20180828_162634.jpg
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
USA Focus tree geliyor artık zamanı gelmişti zaten :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.