HoI4 - Çıkış Öncesi Ekran Görüntüleri ve Oynanış Videoları
Japonya Can alıcı duruyor :)
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
Muhtemelen donanmada uçak gemilerinin basımı , almanlar için u-botların kullanılışı önemli olacak. Donanma savaşlarını nasıl dengeleyecekler çok merak ediyorum.
n20GdM.png
Ara
English Channel'ı o kadar geniş yaptıklarına göre donanmanın önemi çok büyük olacak diye tahmin ediyorum.
Ara
Daha fazla görsel :

CTcVEEhW4AAJ_As.png:large

CTcVhbDXIAAowbd.png:large
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(09-10-2015, 11:34)fff7 :
http://www.hoi4wiki.com/Features#Provinces :"We moved some stuff around as well for example the english channel is much wider than in reality to make invasions and strategic warfare more interesting. It was much too narrow for doing that ok in hoi3."

"Biz haritada bazı şeylerin yerini değiştirdik örneğin İngiliz Kanalı, istilalar ve stratejik savaş daha ilginçleşsin diye gerçekte olduğundan daha geniş olarak dizayn edildi. HoI3'te istila ve savaş için çok dardı."

Adanın avrupadan uzaklaştırılmasının sebebi bu mudur?
Ara
Turkiye icin ozel eventler varmi ki? Mesela Hatay veya Musul la ilgili??
Ara
Steam Store'da buldum. Daha önce görmemiştim.

Görsel
v5jjo8.gif
Ara
Süper duruyor. Oynamak için sabırsızlanıyorum.
Ara
O değil de oynanabilirliği HoI3 kadar dar olmayacak ya ona seviniyorum. Küçük ama gururlu Estonya ile Kızıl Orduya direnebileceğim.
[+] 2 üye Kubrat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam size birşey sorucam eskiden hoi 3 e göre hoi 4 te birimleri hareket ettirirken oklar çıkıyor videolarda da izlerim ve dikkat çeken detaylar var hoi 3tki savaş planları etkisiz kalıyor savaş çizilen planlara göre gitmiyordu bunu değiştirmişler sanırım savaş planları oyunu oynarken yapılıyor
Ara
(27-11-2015, 04:36)kampi123 : Hocam size birşey sorucam eskiden hoi 3 e göre hoi 4 te birimleri hareket ettirirken oklar çıkıyor videolarda da izlerim ve dikkat çeken detaylar var hoi 3tki savaş planları etkisiz kalıyor savaş çizilen planlara göre gitmiyordu bunu değiştirmişler sanırım savaş planları oyunu oynarken yapılıyor

Aynen öyle. HoI 3 e on basar bu oyun. Çıkacak DLC leri hayal dahi edemiyorum. Soğuk Savaş dönemini de oynanabilir kılacaklar muhtemelen.
Ara
Gerçekten soğuk savaş dlcsi çıkarmı umarım olur ama ben sanmıyorum o apayrı bir konu
Ara
Çok DLC çıkacağı kesin.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(28-11-2015, 23:57)kampi123 : Gerçekten soğuk savaş dlcsi çıkarmı umarım olur ama ben sanmıyorum o apayrı bir konu

E o kadar portreyi, ayrıntıyı sadece 10 senelik bir dönem oyunu için mi yapıyorlar? Hummalı bir çalışmayla çok güzel de olur.
[+] 1 üye Kubrat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu oyun da Hearts of Iron serisinin Europa Universalis IV'ü olur.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni ekran görüntüsü, Wiz'in campaigni :

Görsel
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(01-09-2015, 20:20)Snykdel : Paylaşıldı mı daha önce bilemiyorum.

Görsel

Üstadlarım :) oyunun çıkmış olan serilerini oynadım bunuda her gün daha fazla istiyorum fakat anlamadığım bilmediğim terimler var beta alpha v.s ya arkadaş biri söylesin bu vicdansız benim masaüstümde ne zaman duracak ya :D
Ara
Şu an kapalı Beta sürecinde. Gelecek yılın birinci çeyreğinin ortalarında çıkacağını düşünüyorum.
v5jjo8.gif
Ara
(13-12-2015, 13:22)Snykdel : Şu an kapalı Beta sürecinde. Gelecek yılın birinci çeyreğinin ortalarında çıkacağını düşünüyorum.

nerden bakarsak 2 veya 3 aylık bir süreç.
Ara
Beta demek oyun henüz bitmedi, test ediliyor hatalar ayıklanıyor demek. Peki biz yedik mi? Yemedik. :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.