HoI4 - Geliştirici Multiplayerları
Part 10 eklendi, bugünkü yayını kaçırmayın!

Görsel
https://www.twitch.tv/paradoxinteractive
HOI4 hakkında bilgiler verilecek olan GDC konferansı 15 dakika sonra başlıyor.
Çıkış tarihi 6 Haziran. D-Day.
Ara
Bugünkü yayında sadece Daniel olacak (Daha önceki seride Almanya oyuncusu). Kendisi Japonya ile oynayıp oyunu tanıtacak izleyicilere, kaçırmayın.
Sovyetler çok güçsüz algısı oluştu bende veya AI çok zayıf ve saçma bir idare biçimine sahip , ne bileyim işte bir sorun var gibi duruyor. Bunun dışında hava gücünün etkisi sanki çok azmış gibi geldi , BK'nın hava üniteleri Alman piyade ve tanklarını durdurmaktan aciz gibi duruyor.
Aut Caesar Aut Nihil.
Ara
İlk WWW serisinde Trotsky Plot eventi gerçekleşmiş Sovyetlerde, bu da Sovyetleri inanılmaz derecede zayıflatıyor.
Bugün Japonya ile tek kişilik yayına başladılar. Japonya başta baya bir sıkıntılı görünüyor. Çin'in erken işgali çok önemli gibi görünüyor. Birde Hindiçin bölgesi bayağı bir önem arz ediyor. Zira gemi yapmak için ciddi miktarda rubber ve petrol gerekecek yoksa ABD karşısında pek şansı yok gibi.
Ara
@kabardey

Streamde Çin'e saldırdılar mı? Saldırdılarsa birleşme eventine AI nasıl tepki verdi?
Ara
(16-03-2016, 16:29)Duman : İlk WWW serisinde Trotsky Plot eventi gerçekleşmiş Sovyetlerde, bu da Sovyetleri inanılmaz derecede zayıflatıyor.

Yinede bana Almanya tarafından çok rahat işgal edildi gibi geldi , aynı şekilde BK'nın hava kuvvetleri savunmasız bir şekilde Mısır-İtalya-Hindistan'da bulunan mevcut Alman güçlerini parçalaması gerekirdi ama ne zırhlılara ne piyadelere pek bir etki yaptığı yok , HOI3'ü oynayanlar bilir eğer avcı üstünlüğünüz yoksa tanklarınızı ne Sovyet cephesine ne başka cephelere göndermeniz tam bir ahmaklık olurdu , tepenize binen CAS ve TAC'lar 2 gün içerisinde ordunuzu %75 oranında eritiyordu.

Oyun henüz yapım aşamasında olduğundan yerden yere vurmak istemiyorum ama Sovyetler + hava kuvvetleri bu kadar berbat yansıtılacaksa oyunun hiç bir stratejik avantajı kalmaz.
Aut Caesar Aut Nihil.
Ara
(16-03-2016, 18:33)Awake : @kabardey

Streamde Çin'e saldırdılar mı? Saldırdılarsa birleşme eventine AI nasıl tepki verdi?

Evet son 5 dakikada saldırıyı başlattı. Shanxi Komünist Çin'e bağlandı fakat ilk etapda Komünistler savaşa katılmadı. Birkaç hafta Japonya ilerledikten sonra Komünist Çin ile sınırlar birleşince onlarda savaşa katıldı ve yayını orada bitirdiler. Haftayı bekleyeceğiz artık. Lakin petrol ve rubber Japonya'nın gemi üretimini çok fena vuruyor. Bu kadar savunulacak ada varken sıkıntı büyük.
[+] 1 üye kabardey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarınki yayında aşağıdaki unsurlar üzerinde yoğunlaşılacak.
  • Production efficiency (üretim etkinliği)
  • Airforce (hava kuvvetleri)
  • Land combat (kara savaşları)
  • Navy combat (deniz savaşları)
  • Stockpile - lojistics interface (lojistik arayüzü)
  • Naval Invasion (deniz çıkartması)
  • Unit templates (birim şablonları)
  • Political power (politik gücün kullanımı)
  • Laws (yasalar ve etkileri)
  • Army management (ordu kontrolü)
https://www.twitch.tv/paradoxinteractive
Yayın başlıyor!
(23-03-2016, 16:27)Duman : https://www.twitch.tv/paradoxinteractive
Yayın başlıyor!

Ben bu WWW'yi hiç sevmedin zaten geçen bölümde gösterdiği şeyleri tekrar etti. En fazla 2-3 tane yeni şey gösterdi. Birde anladığım kadarı ile herşeyi göstermek istemiyorlar. O yüzden ağır ağır ilerliyorlar.
Ara
Rehber tarzında hoş olmuş.
Ara
Japonya yayınından videolar ilk mesaja eklendi.
Bugün TSİ 15.30'da.
Ara
Başladı.
Ara
Herhalde yaptıkları cheatten sonra ülke değiştirme ile ilgili anket açtılar. Buyrun, https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...ue.918383/
Ara
Yüklenin, 3 numaradan Türkiye oyunu. :)
Ara
Daniel'in EU4 twitch yayınında biraz muhabbet ettik de, yarın ki WWW için, önce biraz Japonya ile oynayıp sonra başka minor bir ülkeye geçeceğim dedi. Ben hemen Türkiyeyi önerdim. :) Bana kalsa Türkiye ile oynamam, benim tercihim Yugoslavya olurdu ama forumda kimse Yugoslavya istemiyor, dedi. Bakalım hangi minor ile oynayacak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.