HoI4 - Mod Sohbet
1dyGZD.jpg
Bu konuda Hearts of Iron IV modlarına yönelik genel sohbet ve henüz çıkmamış mod projelerine dair bilgiler yer alabilir.
Alternatif Tarih modu çalışmalarımız bulunuyor, isteyen yardım edebilir.
Lieb’ Vaterland, magst ruhig sein,
Fest steht und treu die Wacht,
Die Wacht, am Rhein!
Ara
Hiç national focus ekleyen bir mod gördünüz mü?
Maalesef görmedim.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Görsel

Modern Day modu lider portreleri
İlginç HOI4 modları :

[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Evet Dostlar Bugün Heart Of Iron 4 Modern Zaman Millenium İncelemesini yapıcaz iyi seyirler Oylama İçin

http://www.strawpoll.me/10737138

Ara
Çokk çok eksik bir mod olmuş
Ara
Tüm ülkelere vesikalık fotoğraf koymaya üşenmişler, kaç saat sürebilir yani?

Mod hakkında diyebileceğim tek şey bu. Güzel tanıtım ama.
Ara
HOI IV modlama bilgisi olanlarla bir modlama takımı kurmak istiyorum. Çeşitli modlar yaparız. Steam : Bora Tf2 soldier resmi var.
Ara
Yeni Update Ler Geliyor Şuan Bazı Şeyler Değişti 2 Güne Tekrardan neler değiştini anlatan bir video yapıcağım
Ara
bir mod yapılacaksa bence tamalandıktan sonra yayınlanmalı..milenyum ise başlıbaşına bir oyun kadar kapsamlı. kullanacağımı sanmıyorum..zaten 36 dan farkı sadece ülkelerin bölünmüş olması.üzerinde çok daha fazla çalışılması gereken bir mod..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hearts of Iron 4 1.Dünya Savaşı Modu WW1  Tanıtımı yeni Çıktı İyi Seyirler
Oylama İçin : http://www.strawpoll.me/10744310
[video=youtube]https://youtu.be/V1vaOfrifjk [/video]
Ara
Gordugum en kotu mod, gurcistan ne alaka o sirada otto ile, o alman avusturya siniri nedir allesen, tunus da almanlarin ne isi var. Puanim sifir, tablolara girmiyorum bile
Ara
Mod tanıtımları seri midir?
(17-07-2016, 03:19)napolyon94 : Gordugum en kotu mod, gurcistan ne alaka o sirada otto ile, o alman avusturya siniri nedir allesen, tunus da almanlarin ne isi var. Puanim sifir, tablolara girmiyorum bile

alpha da dostum oyüzden daha ayarlama yapacaklar
Ara
Bu videoda modern world modunu tanıtıyoruz.İyi seyirler^^

Ara
Seriler bölümlerinde mod tanıtımı yapılmaz. İlgili modun forumda konusu varsa o konuya atabilirsiniz - yoksa ancak Mod Sohbet bölümünde bulunabilir. Seriler bölümünün mantığı bir dizi halinde devam eden içerik paylaşılmasıdır - her telden yayın tanıtımı yapmak değil.
Çakma Kaiserreich.
Lieb’ Vaterland, magst ruhig sein,
Fest steht und treu die Wacht,
Die Wacht, am Rhein!
Ara
Bugün sizlerle zombi istilası moduyla karşınızdayım
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.