Hoi4 Türk Askeri Üniforması
Battle for the Bosporus dlcsini aldım ancak Türk ordusunun üniforması çok eski duruyor bunu değiştirebileceğim bir mod mevcutmudur acaba
Ara
Standart görünüme geçmen için templatei açıp 3 boyutlu asker modellemesine tıklayabilirsin, ayrıca Türk ordusunun üniforması dönemi yansıtıyor bence gayet güzel
Ara
Denemedim ama bunu buldum bir bak istersen.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1083987109
Ara
(13-03-2022, 22:56)Legnica : Standart görünüme geçmen için templatei açıp 3 boyutlu asker modellemesine tıklayabilirsin, ayrıca Türk ordusunun üniforması dönemi yansıtıyor bence gayet güzel
Teşekkür ederim oldu peki bir şey sorucam bu modda yunan askerinin üniforması hoşuma gitti baya günümüzün Türk Silahlı kuvvetlerini andırdı bana onların şeklini kendi orduma entegre etmemin bir yolu varmıdır acaba
Ara
Oyun dosyalarını tanıyorsan yunan askerleri için kullanılan formları tr için de işaretlersen muhtemelen o üniforma seçtiğin menüde gözükür ufak çaplı bir mod bilgisi lazım ben ao3 te kışlaya filan birim ekliyordum ama onun kodları çok basitti bilmiyorum paradox oyunları nasıldır, yada mod aramalısın
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.