HOI4 - Yayın Yasağı Kalktı
L3E1LG.jpg
HOI4 için yayın yasağı kalktı ve oyuna önceden erişen kişiler yayınlarına başladılar. Bu konu altında bu videoları paylaşacağız.

https://www.twitch.tv/theda9l/v/70028126

WWW'den tanıdığımız Daniel, Türkiye ile oynuyor.
Ara
https://www.twitch.tv/arumba07

Arumba Almanya ile oynuyor şu an
Feed Your Head !!
Ara
(02-06-2016, 17:12)Oberhauser : https://www.twitch.tv/arumba07

Arumba Almanya ile oynuyor şu an

Biraz izledim de dayanamadım tek kelime ile rezalet oynuyor. Oyunu hiç araştırmamış.
[+] 1 üye kabardey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arumba ilk basladiginda ktu oynar hep zaten. Stellaariste de eu da da boyleydi kendi demisti bunu. Ama tabii sonrasinda adam her detayina kadar ogreniyince incik cincik cok pis seyler bulmuyor da degil.
Ara
Tamam işte öğrenene kadar ben izlemeyeceğim. Gerçekten izlenmiyor yani. :)
Ara
Shen'e baktım ben 15 dk falan sırf tutorial oynadığı için ben de tutorial oynamaama gerek kalmasın diye :d
Ara
Eski PDX Streameri A_Spec
Haritaya şimdi dikkatli bakıyorum da pek hoşuma gitmedi. Hollanda, Belçika falan dikkat ettiniz mi?
Ara
Ya şu war in europe timelapse isimli videoda neler oldu öyle :)
Ara
Videoyu izledim de gerçekçilikten o kadar uzak ki, beğenmedim yani rezalet git Darkest Hour oyna.
Ara
Düzeltirler bence bir haftaya stellariste ilk çıktığında ai baya saçmalıyordu bir bir buçuk haftaya çözdüler buda öyle olur.
Ara
Ne bekliyordunuz, birebir tarihle gerçek mi olmasını?
Ara
Zaten tarihsel secenekte historical ai focus yazıyor yanlış görmediysem. Yani ulusal focuslarda tarihsel ilerliyor. Her yapılan askeri hareketi birebir aynı yapamazlarki. Sonuç olarak hep müttefikler kazanıyor dikkat ederseniz. Belki ilerde üçteki gibi tarihsel savaş planları olur historical işaretlediğimizde ai bunları uygulamaya yoğunlaşır. Ama bence şu anki halide iyi. Sonuçta o oyunlarda oyuncu yok anladığım kadarı ile oyuncu işin içine girince olaylar değişir. Şu an tek eksik müttefiklerimizle kordineli operasyon yapma işi buda olursa süper olur.
Ara
TheDaL9 daniel Türkiye oynuyor sonunda yaptı evinden giripken bizi dinledi sonunda

Ara
15 dk bi yayına baktım, yıl 1941 Almanya'yı yemiş bir Fransa oynuyor yani gücünü siz anlayyın o durumda ki bi Fransa'nın ve İtalya ile savaşta. İtalya'ya orjinal Fransız sınırından yardıramıyor(fort var herhalde) pek ama Alman/İtalyan sınırı ve Yugoslavya tarafından ilerleyerek yavaş yavaş kazanıyor. İtalyan AI'si Yunanistan'a savaş açıyor. İtalya 2 cephede savaşta olduğundan puf yok oluyor. Bilemiyorum, tarihsellik istediğinize emin misiniz ? İtalya tarihsel national focusundan dolayı Yunanistan'a savaş açtı ancak bu o an yapabileceği en aptalca şeylerden biriydi çünkü güçlü bir Fransa onu işgal ediyordu. Tarihsellik gelene kadar adamakıllı bir AI gelse de sonradan tarihsellik gelse fena olmazdı.
Ara
Unutmayın bu bir PDX oyunu. Oyun çıktığındaki versiyonunun AI'si beş para etmez olacak. 1.2 filan gibi bir patch ve 1-2 DLC geldiğinde ancak adam akıllı bir oyun olacak.
[+] 1 üye kabardey nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.