horde yönetiminde isyan sorunu
#1
merhabalar, horde oyunlarımda her zaman tribeler isyan ediyor, bitanesini bastırdığımda ardından bir daha çıkıyor bunu nasıl idare edebilirim ?
Ara
Cevapla
#2
Tribe isyanı sebepsiz olarak çıkabiliyor sanırım. Ama bu isyanın çıkma oranını artıran durumların başında Horde Unity'nin düşük olması ve toprağın Tribes Estate'inde olması geliyor.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Tribelarla aranı iyi tutmak zorundasın.Horde oynamak kolay değil herkesin ezip geçmelisin agresif olmalısın ordu limitlerini şaha kaldırınca ve ordu basınca o isyanlar sorun olmaz çıksa bile bastırırsın.Eğer horde bir ülkeyle oynuyorsan ve oturup biraz bekleyim diyorsan yanlış yapıyorsun.İsyanlar patlar.Sürekli toprak alıp yağma yapıp horde uniti arttırmalısın.Başka türlü engelleyemezsin.
[+] 1 üye Laas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.