HRE İmparatoruyum ama topraklarım..
LDQ4Mo.jpg
Durum bu yardımcı olur musunuz? İmparatorum ama topraklarım harici gözüküyor?
Ara
tüm toprakları tek tek eklemen lazım.
Ara
(08-07-2018, 09:48)Aytaç : tüm toprakları tek tek eklemen lazım.

ondan bahsetmiyorum eklenen topraklar imparatorlukta oluyor ama başkası tarafından kontrol ediliyor diyor yani imperial a kaybediyorum
Ara
İmparatorun hre dışı toprakları otorite kaybettirmez.Sarı çizgili olanlar var ya o topraklar hre üyesi devletlerin eline geçmeli.Eğer ilk reform geçmişse hre dışı olup hre toprağı elinde bulunduran devletlere cb verir.Savaş açıp bu toprakları kendine alabilir varsa serbest bırakabilirsin.Böyle de otorite gitmez
Ara
(08-07-2018, 12:58)etzel : İmparatorun hre dışı toprakları otorite kaybettirmez.Sarı çizgili olanlar var ya o topraklar hre üyesi devletlerin eline geçmeli.Eğer ilk reform geçmişse hre dışı olup hre toprağı elinde bulunduran devletlere cb verir.Savaş açıp bu toprakları kendine alabilir varsa serbest bırakabilirsin.Böyle de otorite gitmez

ama ben hre üyesiyim ve üstelik sarı topraklar benim:D
Ara
Ben kırmızı olup üstü sarı çizgili topraklar senindir diye düşünmüştüm.İtalyadaki,burgonyadaki,kuzey almanyadaki sarı çizgili topraklarda mi senin ?
Bunlarda seninse ve otorite kaybettiriyorsa gerçekten ilginç.Yapman gereken başkentini hre ye eklemek.İstanbula hre toprağından çizgi şeklinde şerit çizip istanbulu hre ekle bakalım ne oluyor
Ayriyetten hre üyesi değilsin hre imparatorusun ikisi farklı bişey.İmparatorluk elinden gittiği an hre dışı kalırsın
Ara
(08-07-2018, 14:45)etzel : Ben kırmızı olup üstü sarı çizgili topraklar senindir diye düşünmüştüm.İtalyadaki,burgonyadaki,kuzey almanyadaki sarı çizgili topraklarda mi senin ?
Bunlarda seninse ve otorite kaybettiriyorsa gerçekten ilginç.Yapman gereken başkentini hre ye eklemek.İstanbula hre toprağından çizgi şeklinde şerit çizip istanbulu hre ekle bakalım ne oluyor
Ayriyetten hre üyesi değilsin hre imparatorusun ikisi farklı bişey.İmparatorluk elinden gittiği an hre dışı kalırsın

hee:d peki nasıl hre üyesi olabilirim öyle bir şans var mı?
Ara
HRE'den sınır çizerek toprakları ekleyerek başkentini de ekle.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.