[HS] Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat (Retrofit)
Modu indirip kurdun mu ?

Yaptıklarını tek tek anlatırsan daha kolay yardımcı olabiliriz. Kurulumu çok basit aslında. Bu arada elinde steam üzerindeki m2tw mi var yoksa cd li olan 1.05 sürüm mü var ?
Ara
Abi modu indirdim ve cd'den yükleyip üstüne 1.5 ilacı yaptığım dizine kurdum. Kurunca oyun tamamen gitti yedek almamış olsam bi de onu yeniden kurmayla uğraşacaktım. Retrofit olmayanlarda da aynı hatayı vermeye başladı. Sonra dediğiniz gibi ismini değiştirip attım,bu sefer ilk ekran açıldı ama yine aynı hatayı verip kapandı.
Ara
Launcher varsa launcher ı kurarak gir. 1.05 de exe yi değiştirmene gerek yok sanırım. Modun içindeki bat dosyasından girmelisin.
Ara
Onu oraya attım bunu şuraya attım çorba oldu ama açıldı :D Tamamdır sıkıntı kalmadı. Teşekkürler yardım için
[+] 2 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Medieval II Hotseat'inde HRE görmek... :)

Umarım işi bilen birisidir de bize de keyifli bir şekilde izlemek düşer :)
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
(02-12-2016, 01:02)GamerGenc : Medieval II Hotseat'inde HRE görmek... :)

Umarım işi bilen birisidir de bize de keyifli bir şekilde izlemek düşer :)

Çok da işi bildiğim söylenemez kendi çapımızda takılıyoruz :D
Ara
HRE hotseatlerde en güçlü ülkelerden biridir. Tehlikeli bi ülke yönetmek zor olduğundan tercih edilmez pek.
Ara
Venedik yazdigimi okudun umarım hem fransayla savaştığımi nerden çıkardın :) parada anlaştık diye umuyorum
Ara
Hotseatler karıştı bir dakika ahahahah . RP'yi düzelttim. Bana mesajın gelmedi yalnız ne oyundan ne forumdan. ÖM'den bir daha yazarsan mesajını sevinirim.
Ara
@PashaZade kardeşim teklif gönderdiğin ülkenin bayrağı yerine kendi bayrağını kullanırsan hem hoş hem de senin için kolay olur
Ara
(02-12-2016, 20:27)etzel : @PashaZade kardeşim teklif gönderdiğin ülkenin bayrağı yerine kendi bayrağını kullanırsan hem hoş hem de senin için kolay olur

Olabilir. Yine de arkadaşın görmesi için yapmıştım. Düzenlerim.
Ara
Türklerin oynanirken bayrağı görememek kötü geliyor başka sebebi yok :)
[+] 1 üye etzel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar kuralları okudunuz mu? Kafanıza takılan bir durum var mı?
Ara
"Sadece her ülkenin 1 tane 10 turluk bozulamaz anlaşma hakkı vardır. "

?
G0kMNN.png
Ara
Keşke bilgisayarım aşırı ısınmasa da ben de gelebilsem.. Takipteyim.
Ara
(02-12-2016, 22:13)GaulTurk : "Sadece her ülkenin 1 tane 10 turluk bozulamaz anlaşma hakkı vardır. "

?

Normalde 1+1 yazarız +1 olan kısmı vassala ayrılmıştır.Fakat Merco yazmamış.Şimdi sorunu cevaplayayım

Sadece 1 tane bozulamaz anlaşma yapabilirsin ve bu anlaşma en fazla 10 tur olabilir.
Birde arkadaşlar 10 tur saldırmazlık imzaladık yerine saldırmazlık 13. -14. vs. tur biter diye yazarsanız daha anlaşılır olur
Ara
Bozulamaz derken tüm kurallarıyla kastediliyor. Bunu bozulamaz ya da vergi gibi siz geliştirebilirsiniz. Ayrıca bozulamaz ibaresi yoksa bozulamaz değildir. Yanlıl anlaşılmalar olmasın. Dikkat edelim. Vassallık kaldırılmıştır.
Ara
(05-12-2016, 22:19)Hammurabi : İskoçya güzelmiş ya 5dkda bitiyor turlar :DDDD

Sen bir de Rusya'yı gör, maksimum 30 saniye. Savaşları otomatiğe almamız hiç hoş olmadı bence.
G0kMNN.png
Ara
Rusya da oynadım İskoçya'nın üstüne tanımıyorum :D
Ara
Savaşları manuel yapabiliyor muyduk ki hotseatte ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.