[HS] Medieval 2 - Holy Lands Hotseat (Crusades)
Hızlı oynuyonuz iyi güzelde 2 ülkeyi admin oynarken hızı düşürsek biraz sorun olmaz yani :D adam tatilden dönene kadar 10 tur oynanmış olmasın.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Raijin tatilden dönene kadar hotseati yavaşlatalım bence de.
Ara
@GaulTurk sıra sende belki unutmuşsundur

giphy.gif
Ara
Bugün ya da yarın oynarım.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@GaulTurk hacı kısa süre içinde oynayamayacaksan @Merco geçsin turu gitmeden son turu oynayayım.
giphy.gif
Ara
Bugün oynayacağım, TAH ve HLH kaldı atmadığım. HLH turu epey zor.
G0kMNN.png
Ara
Bunu napıyoruz, Bizans Antakya ve Türklerin oyuncuları bıraktı diye biliyorum. @Merco @GaulTurk @Aytaç
Ara
Kudüs ve Mısır'ı galip ilan edelim, çare kalmadı :rofl:
G0kMNN.png
Ara
teo türk leride oynarsın bizans ve kudüsü döversinr ahat :) kim geçerse çok op bi ülke bıraktım :D

yada şöyle de yapabilrisniz

Bizans a @Merco
Türklere @ZenderX

bu şekilde devam edeblrisiniz bence.
Ara
Bana farketmez devam edelim derseniz oynarım bitirelim derseniz ona da tamamım :D
Ara
(05-10-2017, 22:04)Raijin : teo türk leride oynarsın bizans ve kudüsü döversinr ahat :) kim geçerse çok op bi ülke bıraktım :D

Çok can alıcı bir teklif :xd: fakat şu zamanlarda 2 ülkeyi kaldıramam, tatildeyken olurdu. İkinci teklif çok daha hoş.
G0kMNN.png
Ara
Lokum da yok bence bitirelim. Yenisini açar kendimiz oynarız. Oynamayanın ülkesi ile pek uğraşmayalım derim bundan sonra.
Ara
neyse beni galip ilan edin bitirelim o halde :D
Ara
@Merco yok kardeşim devam edelim niye bitiriyoruz

@ZenderX bizim oyunu bıraktığımızı nerden çıkardın?
oyuna devam edelim

bence kudüs ve antakya tamamen kutsal topraklardan atılana kadar devam etsin oyun iyi gidiyordu bence

eğer @Raijin ayrıldıysa türklere oyuncu bulabilirim belki
giphy.gif
Ara
Sen sudan a gitmedin mi
Ara
ooooo siz genel sohbet konusunu okumadınız mı abicim ben kardeşiyim onun
giphy.gif
Ara
Burada hafızım @Aytaç ve benim bir şeyler dememiz lazım bir karar alınabilmesi için.

Eğer Türkler bırakmasaydı İslam tarafının kazanma ihtimali epey yüksekti. Şu halde ise Hristiyan tarafının kazanma ihtimali çok yüksek. Ben dengelerin değiştirilmesi taraftarı değilim. @Raijin geri dönemli, yoksa Kudüs ve Mısır vic ilan edilmeli ve hotseat bitmeli, daha Bizans'a da bir oyuncu lazım.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
komple bütün modları indirecem kurması vs falan 50 gb ve bi ton vakit. bilgisayarım arızalı olmasa sıkıntı yoktu.
Ara
türklere adam bulamaz mıyız?

bitirilmesi taraftarı deilim
giphy.gif
Ara
hotseatin devam etmesi için makul bi önerim vardı. oyuncu güçleriyle dengeli gibir önerm vardı. şu satten sonrası izans durduramazsa türkleri silip geçecektir oyunu. oyuzden samet hocaya verilmemeli .:D yine de bir ihtimal hoca bizansla durdurabilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.