[HS] Medieval 2 - Third Age Hotseat 2
Kiminin 2 ülke aldığı kiminin tek ülke aldığı oyunda adalet olması için iki ülke alan insanların birbirindenuzak ülkeleri almaları sanırım daha mantıklı olacaktır.
Ara
@JanissaryArcher o ne fark edecek ki?
ama 2 ülkeyi tecrübesizlere verebiliriz şimdi masterlar alırsa çok sıkıntı olur.
giphy.gif
Ara
Uzak olması bence de mantıklı olur. Ama iyiler vs Kötüler oynadığımız için en azından 3 4 devlet yıkılana kadar, pek birşey farketmryecektir
Ara
Ben tek ülke almaya razıyım.
Ara
Şu bütün katilimcilar bir fikir soylerse şu konu hakkında iyi olur
giphy.gif
Ara
Lokum sen elinden geleni yaptın. 20 mesaj oldu teşekkür ediyoruz.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Aytaç :) konudaki mesajların yarısı benimmis. Neyse hadi yapın bişeyler başlayalım.  Lokum yoruldu
giphy.gif
Ara
Team Evil

Mordor @turkish lokum
Gundabad @turkish lokum
Dumanlı dağların Orkları @turkish lokum
İsengard @Aytaç
Rhun @Aytaç
Harad @lotrkings

Team Good

Gondor @Feldmarschal
Rohan @Merco
Eriador @Merco
Cüceler @JanissaryArcher
Dale @Kilical1233
Rivendell(High) elfleri (ayrık vadi mithlond) @kilical12333
Mirkwood elfleri(Silvan) @Amon

Şu haliyle kabul ediliyor mu arkadaşlar. Eğer uygunsa Cumaya kadar hotseati başlatmayı düşünüyorum. Lokum arkadaşımız çok istekli olduğu için ona 3 ülke yazmak zorunda kaldım. Ben evil tarafa geçip 3 ülke almaya kalksam bu sefer good takımında ülkeleri alacak arkadaş olmuyor.

Mordor Takımında olup da Lokumdaki 3 ülkeden 1ini alabilecek biri olup da yazarsa memnun oluruz.
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Makul.
Ara
Tamam hocam bu olabilir. Bizim tarafa geçen olursa iyi olur. Özellikle birde sizin tarafta tecrübeli adam da çok bizde bi aytaç var herhalde.
giphy.gif
Ara
Hocam bilirsiniz bir zamanlar insanlar ve elfler arasında bir ittifak vardı onu yeniden canlandırmanın vaktidir.
Ara
Bana uygundur
Ara
Yeni bir güç doğuyor. Zaferimiz yakındır... Orta Dünya sanayi ateşi içinde yanacak! (Pardon yanlış oldu galiba)

Bana da uygundur.
Ara
(13-04-2018, 01:07)Amon : Yeni bir güç doğuyor. Zaferimiz yakındır... Orta Dünya sanayi ateşi içinde yanacak! (Pardon yanlış oldu galiba)

Bana da uygundur.

Hoop hoop Isengard'da biz ikamet ediyoruz :D
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lütfen RP Diplomacy'de bu repliği yap.  :grinn:
[+] 1 üye Amon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
I See You

Bu arada palantir kullanmak serbest mi (mordor göz de kullanabiliyor muydu)
@GaulTurk şu yüzüğü bulma işi nasi oluyor bi anlatabilir msn
giphy.gif
Ara
@Amon Saruman Reiz Rpsi için aldım sırf isengard'ı :D
Ara
(13-04-2018, 07:24)turkish lokum : I See You

Bu arada palantir kullanmak serbest mi (mordor göz de kullanabiliyor muydu)
@GaulTurk şu yüzüğü bulma işi nasi oluyor bi anlatabilir msn

Yüzük epey uzun bir süre sonra kendiliğinden Moria dağları çevresinde beliriyor. Arazide öylece duruyor muydu yoksa bir şehirde/orduda mı beliriyordu hatırlamıyorum fakat savaşıp yüzüğü ele geçiriyorsun ve senin orduyu yöneten generalinin Ancillary'si oluyor. Yüzük generaller arası taşınamıyor diye hatırlıyorum. Forumda bir yerlerde bir anımı paylaşmış olmam lazım.

(13-04-2017, 09:53)GaulTurk : Şaka maka 60. turlara falan geldim galiba. 15 yıldır Lindon kıyılarında ve Imladris'te savunma yapan Lord Elrond Tek Yüzük'ün Goblin Town'da bulunduğu haberini aldıktan sonra Orta Dünya'daki en büyük Elf ordusu ile oraya doğru yürüdü ve çok büyük bir savaş sonucu Goblin Town'u fethetti.

V0B4dB.jpg

Fakat savunma sebebi ile Imladris'e dönüp damadını oraya gönderdi. Ne yazık ki birkaç yıl sonra Tek Yüzük damadının eline geçti. İşler karışık :joy:
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
sana mor çok yakışmış teo :)
[+] 1 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Raijin turu sen atmayacak msn?
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.