[HS] Medieval 2 - Third Age Hotseat
O zaman şöyle yapalım, ben dosya ayarlarından dahil olmayan şehirlerin herşeyini silmeye çalışayım. Eğer öyle olursa zaten gören kişi o şehrin dahil olmadığını anlayacaktır diye düşünüyorum. Bu arada iyi bir Gondor oyuncusu Mordoru alt edebilir. Balista kullanımı serbest olmalı, ajanın da gerekli olduğunu düşünmüyorum. Assasin de yasak olmalı çünkü elfler üretemiyor. Çok noble lar ya güya :D
Ara
Ben katılmıyorum sadece fikir belirttim. Benim 3. çağla işim olmaz zaten :p
Ara
Hocam bence hiç uğraşma şehirleri silmekle, o sınırları vermişsin zaten, kimse aşmaz oraları olur biter. @Merco
Ara
GPLgb7.jpg

Harita bu olacak, detaylar yakında geliyor.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Açık yeşil olana Allah kolaylık versin
Ara
Rohan mı Elfler mi?
G0kMNN.png
Ara
Ben bilmiyorum kim kimdir şu lacivert le siyah arasındaki
Ara
Rohandan bahsediyor. Ama Elfler ve Gondor müttefiği olduğundan (koyu yeşil ve lacivert) çok sıkıntı çekmez.
Ara
Elfler Rohan'ın yanında olacak sıkıntı olmaz :)
G0kMNN.png
Ara
(09-02-2017, 19:14)etzel : Açık yeşil olana Allah kolaylık versin

Yan yana gözüküyor ama şehirler arası en az 6 7 tur sürer.
Ara
Rohanı öpücekler :) isengard ve mordor arasında. sonuç belli gibi ama bakalım takipteyim :)
Ara
Harita bildiğiniz gibi değil arkadaşlar. Rohan'ın öpülme durumu yok. Mordor şehirleri çok uzakta ve Rohan sadece Isengard ile sıcak çatışmada olması gerektiği gibi. Yani her şey dengeli ayarlandı. Mordor'un Gondor yüzünden Rohan'a ayıracak gücü büyük ihtimal olmayacak zaten :)
G0kMNN.png
Ara
Evet taze taze turumuz geldi.

Gondor Tur 1
https://drive.google.com/open?id=0B8gi3J...DFsQXlKRG8

Herkes istediği ülkeyi seçebilir. Benim için farketmez, şu an admin konumundayım. İhtiyaç olursa zorunluluktan oynayabilirim.

İsengard - Rohan - Orklar - Elfler military power eşitlendi. Mordor Gondordan %25 daha fazla askere sahip. Çünkü Hem Silvan Elflere hem de Gondor a karşı cephesi var.

Kuralları da ilk iletiye ekliyorum unutmayalım okuyalım. Çok fazla kural yok zaten.

Evet şimdi herkes ülkesini alsın bakalım. İlk gelen kapar kuralı uyguluyoruz :D

@GaulTurk Silvan Elfler
@Aytaç Gondor
@JanissaryArcher Rohan
@brkrs
@Duman
@Raijin Isengard
@ZenderX

Ülkeler = Mordor - Isengard - Dumanlı Dağların Orklar ( DDO ) - Gondor - Rohan - Silvan Elfler

Haritamız

GPLgb7.jpg
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bana da ülke farketmez.
Ara
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
modun  versiyonu nedir linkler nerde hiç bişey yok ohooo :)

Sarumannnn - Süleymaaan :)
Ara
@W.K sen katılacak mısın ? :)
Ara
Ben katılmayı düşünmüyorum ama admin olabilirim. O şekilde Merco oyuna katılabilir.
Ara
Rohan yardıma gelecek✋
[+] 1 üye JanissaryArcher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-02-2017, 00:41)ZenderX : Ben katılmayı düşünmüyorum ama admin olabilirim. O şekilde Merco oyuna katılabilir.

@ZenderX
O zaman Third Age i indirip kurduğun zaman haber ver, sana descr_strat dosyasını atayım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.