İçerik Paketi: Three Kingdoms - Fates Divided
#1
header.jpg?t=1614338267

Total War: Three Kingdoms'ın yeni bölüm paketi Fates Divided 11 Mart 2021'de çıkıyor.

Duyuruluş fragmanı için tıklayın.
Soru cevap konusu için tıklayın.

Total War: Three Kingdoms'ın yeni bölüm paketinde Çin'in kaderini belirleyin. Yuan Shao'nun kudretli ordusunu daha da güçlendirin veya Cao Cao olarak onun karşısında durun ve stratejinizle en büyük hedeflerinizi gerçeğe dönüştürün.

Fates Divided senaryosu, sizi 200 yılında Yuan Shao ve Cao Cao'yu önemli bir dönüm noktasında karşı karşıya getiren bir dönemde başlatıyor. Bu iki çocukluk arkadaşı zaman geçtikçe birbirlerinin gittikçe büyüyen hırslarına tanıklık ederken Yuan Shao'nun Cao Cao karşısında sabrı iyice tükenmekte ve bu arkadaşlık bağı neredeyse kopmak üzere.

Fates Divided, bazı oyun içi mekanikler için büyük geliştirmeler, yeni bir fraksyion, yeni birimler ve mevcut fraksyionlar için yeni oynanış şekilleri ile birlikte geliyor.

UNIQUESTARTDATE_2.gif?t=1614338267

Özel Başlangıç Tarihi
200 başlangıç yılı oyuncuları hikâyenin ana kahramanlarının gelişmiş ve çok güçlü olduğu bir döneme gönderiyor. Cao Cao'nun harita boyunca ilerleyişini devam mı ettireceksiniz yoksa Yuan Shao'nun büyük ordusu onun ile karşısında mı duracaksınız?

Her ne kadar bu mücadele kuzeydeki lordlara odaklansa da Liu Bei ve Ma Teng gibi karakterler ile oynayarak bu lordların amaçlarına ulaşmasına yardım edebilirsiniz.

CROSSGENERATIONAL2.gif?t=1614338267

Nesiller Süren Yeni Bir Fraksyion
Ardında ailesi için kalıcı bir miras bırakmayı hedefleyen hırslı ve büyük stratejist Liu Yan ile oynayın. Liu Yan'ın iştiyak mekaniğini kullanarak yerine geçecek Liu Zhang için sahneyi hazırlayın ve babanızın emeklerinin ödüllerini toplayın veya titizlikle uyguladığı planların sizin elinizde paramparça oluşunu izleyin.

NEWUNITS2.gif?t=1614338267

Yeni ve Çeşitli Birimler
Cao Cao, Yuan Shao ve Liu Yan için gelen yeni birimlerin yanında seçkin Kuzey Ordusu birimlerini kazanma şansı ile savaşa doyacağınız bir Bölüm Paketi olacak.

hby6qc.gif
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.