II - Aurelius Dönemi: Dönem Ödülleri
triumph.png

Aurelius Dönemi, 2021 yılının Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık ayları boyunca sürecek.
Üyeler bu dönem içerisinde forumdaki katılımlarıyla aşağıdaki forum içi ödülleri kazanabilirler.
Ödüllerin elde edilebilmesi için bu konu üzerinden talep edilmesi gerekir.

treasure_chest.png
[100]
Ödül: 1 Imperium

treasure_chest.png
[250]
Ödül: 2 Imperium

treasure_sarcophagus.png
[500]
Ödül: Çekiliş Kuponu

treasure_architecture.png
[1000]
Ödül: Dönem Rozeti

treasure_architecture.png
[1500]
Ödül: Dönem Teması
lejyoner.pngLejyoner: + Dönem Avatarı

treasure_armor.png
[2500]
Ödül: İtalik Nick
lejyoner.pngLejyoner: Renkli Nick

Ek Bilgiler
  • Bir Çekiliş Kuponu sadece bir Forum Çekilişinde kullanılabilir, kullanıldığında üye o çekilişin kurasına normalin 2 katı kadar eklenir, bir Forum Çekilişinde birden fazla Çekiliş Kuponu kullanılamaz.
  • Dönem Rozeti, İtalik Nick ve Renkli Nick ödülleri dönem sona erene kadar geçerlidir, Çekiliş Kuponları istendiği zaman kullanılmak üzere saklanabilir.
  • Dönem Temasını ve Dönem Avatarını dönem sona erdikten sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat tema/avatar değiştirdikten sonra o temaya/avatara geri dönemezsiniz.
  • Dönem Avatarları, belli tema doğrultusunda önceden belirlenmiş avatar seçenekleri arasından üye tarafından seçilir.
  • Dönem Rozetleri Kulüp Rozetleriyle aynı işleyişe sahiptir, bir üye eş zamanlı olarak birden fazla Rozet taşıyamaz.
  • Her dönemin Dönem Rozeti, Dönem Teması ve Dönem Avatarı farklıdır ve ayrı bir şekilde tanıtılır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
100 iletilik ödüle talibim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
şimdilik 100 ve 250 iletiye talibim
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
250'ye talibim.
[+] 2 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
100 ileti olduysa ödülümü alabilir miyim
Ara
500 e talibim
Ara
100lük ödüle talibim
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
250 iletilik ödüle talibim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şimdikik 100 iletilik olana talibim
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
100 iletiye talip olayım.
Ara
100 iletilik ödüle talibim.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kaç mesajım oldu bilmiyorum ama ulaştıysam limitlerden birine ödül/ödüllerimi alabilir miyim ?
Ara
Olayı anlamadım ama 100 olanına ben de talibim.
Ara
Arkadaşlar bu konu altında "talip olarak" hedeflediğiniz ileti sayısını belirtmiyorsunuz, ileti sayısına ulaşıp ödülünü talep ettiğinizi belirtiyorsunuz. Şu anki dönem Aralık ayının sonuna kadar devam ediyor, dilerseniz ileti sayısına ulaştıkça kademeli bir şekilde ödülleri talep edebilirsiniz dilerseniz en son toplu bir şekilde talep edebilirsiniz fakat ulaşmadığınız "ileti sayısına talip olmak" gibi bir sistem yok. İleride "kaç mesajım oldu bilmiyorum ama talibim" tarzındaki, "şimdiden 250'ye talibim" tarzındaki veya forumda 40 iletisi olup 100 iletilik ödüle "ben de talibim" tarzı iletiler, o iletiye ulaşsanız bile ödülü alamamanıza sebep olabilir. Bunların yanlış anlaşılma kaynaklı olduğunun farkındayım fakat sistem gayet basit, ileti sayısına ulaş -> ödülü talep et.

Tekrar anlatıyorum, ilk mesajdaki sayılar katkı = ileti (buna konular dahil, zira konular da birer ileti), bu dönem içerisinde 100 iletiye ulaşanlar 1 Imperium kazanıyor. Bu ödülü buradan talep ediyorsunuz. Forum genelinde 40 iletiye sahip olup bu dönem içerisinde 100 ileti göndermiş olmanız mümkün değil. İletiye talip olunmuyor ödüle olunuyor. İleti sayısını forum profilinizde iletilere girip görebilirsiniz. Her sayfada 30 ileti sıralanıyor. Bu dönem 01/09/2021'de başlamış. Bu tarihe kadar geri gidiyorsunuz, 4 sayfa ise 120 ileti.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ben talep ettiğimde 98 idi galiba şimdi 148 alabilir miyim imdi
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
731 iletim var doğru hesapladıysam ilk 3 ödüle talibim
Ara
3 sayfa olmuş 90 ileti
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
250 iletilik ödülü talep ediyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-11-2021, 16:58)korkusalan : 3 sayfa olmuş 90 ileti
Alıntı:Bu dönem 01/09/2021'de başlamış.
bu tarihren itibaren tüm iletileri sayınca 700 ü geçiyor ileti sayım 
Ara
100, 250 ve 500 ileti hedeflerini tamamladım.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.