Imperator Rome Ck 3 ün Gölgesinde kalır mı ?
#1
Evet Arkadaşlar bahsettiğim olay başlıkta ki gibi sizce yarın çıkacak olan ımperator rome yama ve dlc si sonrası bir umut olur mu? yoksa Ck 3'ün gölgesinde mi kalır ?
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
Ara
Cevapla
#2
Imperator'un gölgede kalması için CK3'e gerek yok maalesef. 24 hour peak'te Victoria 2 ile yarışıyor oyun.

Yarınki yamada ilk başta bir sıçrama olacaktır, önemli olan yama çıktıktan 2-3 hafta sonraki durum.

Imperator'da yapılması gereken şey oyunun ana mekaniklerinin baştan ele alınmasıydı. İlk 3 yamada çeşitli alanlarda bazı artılar gördük ancak son derece yavan olan, oyunun çıkışta ilgi çekmemesinde müthiş payı olan mevcut mekaniklerde yenilemeler pek göremedik. Askerlerin yanlarında erzak taşıması ve buna göre yıpranmaları güzel bir mekanik, ancak öncesinde Askeri Gelenek mekaniğini ele almak gerekiyordu.
Cevapla
#3
İlk zamanlar potansiyelini burada savunmuştum.Ancak günlüklerde hemen görev ağacı işine girdiklerini görünce bende umudumu kaybettim.Oyun yeni çıkmış ve sen yapacak bir şey bulamayıp hemen kolaya kaçıyorsun.
n3.png
Ara
Cevapla
#4
Ben imparator rome çıktığı ilk gün oyun girdiğimde çok fazla uyumsuzluk problemleri vardı oyuna girdikten 3 dk sonra oyun sebepsiz yere crash veriyordu. Problem sonradan düzeltildi ama ben çoktan oyundan soğudum. Eğer ck3 problemsiz çıkarsa gölgesinde kalacağını düşünüyorum.
Ara
Cevapla
#5
Yama ile ne kadar toparlansada bu oyuna ne getirirlerse getirsinler CK3 kadar ilgi görmez hem CK ' nın sahip oldugu kendi oyuncu kitlesi hemde verdiği beklenti çok çok daha fazla.
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.