ingilizce pratik sitesi önerisi
İngilizce pratik yapabileceğim site,app uygulama var mı?
Ara
Doğrudan yapay zeka istiyorsan duolingoyu bitirmeye çalışabilirsin. Ama pratik için yabancılarla konuşabileceğin app'leri tavsiye ederim. Bu yolla tanıştığım ve yaklaşık 10 yıldır konuştuğum çeşitli ülkelerden yabancı arkadaşlarım var. Bir çok app işini görecektir diye düşünüyorum.
Ara
(12-06-2021, 20:51)elefsar : Doğrudan yapay zeka istiyorsan duolingoyu bitirmeye çalışabilirsin. Ama pratik için yabancılarla konuşabileceğin app'leri tavsiye ederim. Bu yolla tanıştığım ve yaklaşık 10 yıldır konuştuğum çeşitli ülkelerden yabancı arkadaşlarım var. Bir çok app işini görecektir diye düşünüyorum.
konuşmak için istiyorum aslında önerilerini bekliyorum
Ara
Herhangi bir yabancı discord sunucusuna girebilirsin, ilgilendiğin şeyi içeren discordlarda daha zevk alırsın. Şahsen ingilizce gramer ve pratik için en iyi yolun discord olduğunu düşünüyorum. Hem sesli hem yazı olarak.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.