İngiltere yardım
2792D6B38500F9AAC4D4EE0CB61FED55058FC180arkadaşlar amacım İngiltere görev ağacını yapmak ama "control electors" adlı görevi yapamıyorum elektör olması lazım ama yok ne yapmaliyim
Ara
AI'ın elektör atayabileceği (HRE üyesi Katolik) devlet oluşturmaya çalışabilirsin. Polonya imparatorsa ve hiç elektör yoksa muhtemeldir tüm HRE Protestan.
Eski versiyonlarda hre sistemini yıkarak bu görevleri otomatik atlayabiliyordun. Polonyaya savaş açıp başkentini düşürdükten sonra hre yi devredışı bırak bakalım durum ne oluyor. Ben böyle yapmıştım.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara
(29-01-2020, 21:08)Duman : AI'ın elektör atayabileceği (HRE üyesi Katolik) devlet oluşturmaya çalışabilirsin. Polonya imparatorsa ve hiç elektör yoksa muhtemeldir tüm HRE Protestan.
Bende protestanim şimdi din mi değiştireyim
Ara
Senin olmana gerek olduğunu sanmıyorum, HRE içerisinde Katolik olacak bir ülke serbest bırakıp Polonya'nın elektörlük vermesini deneyebilirsin sadece.
(29-01-2020, 21:47)Duman : Senin olmana gerek olduğunu sanmıyorum, HRE içerisinde Katolik olacak bir ülke serbest bırakıp Polonya'nın elektörlük vermesini deneyebilirsin sadece.
Anladim, teşekkürler.
Ara
O görevi tamamlamak için imparator olmanın yanısıra imparatorluğu yıkmak gibi bir opsiyonda sunulmuş.
Ara
Kazanım için imparatorluğu yıkmayı da deneyebilirsin. Din savaşlarını uzaktan izlemeni ve sona erdiği gibi yönetimdeki ülkeye savaş ilan etmeni öneririm. Onu az elektörlü yakalayıp ve her birinin başkentine yüklenirsen amacına ulaşırsın  :imp:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.