Kullanıcı Adınızın Anlamı Nedir?
Bir Lorde şarkısı
https://www.youtube.com/watch?v=Y8j-PqSFHcc
Rejoice! 
Ara
''reddga'' nın herhangi bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Bu adın asıl hali ''eddga'' aslında. ''eddga'' ise Ragnarok Online'da kesmekten çok zevk aldığım bir MVP'nin (boss) ismi. Bu bossu o kadar çok öldürdüm ki dedim bari adı benimle yaşasın, kısmen. Başına ''r'' ekleyince adın daha hoş durduğunu fark ettim ve sonunda bu şekilde kullanır oldum.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fok balıkları en sevdiğim hayvanlar oldukları ve strateji forumunda stratejiyle ilişkili bir kelimenin nickde olması gerektiğini düşündüğüm için böyle oldu.
Ara
(02-04-2018, 22:00)reddga : ''reddga'' nın herhangi bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Bu adın asıl hali ''eddga'' aslında. ''eddga'' ise Ragnarok Online'da kesmekten çok zevk aldığım bir MVP'nin (boss) ismi. Bu bossu o kadar çok öldürdüm ki dedim bari adı benimle yaşasın, kısmen. Başına ''r'' ekleyince adın daha hoş durduğunu fark ettim ve sonunda bu şekilde kullanır oldum.

Hoş bir hikaye. :)
Eğer yeni nick alacaksam ben de boss'lardan uyarlayacağım
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
[+] 1 üye KARTAL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Patates ve Kalp in birleşimi.
v1.png
Ara
Düzenli,Tertipli,Öfkeli
Şaka şaka ben uydurdum gayet hoş ve anlamlı logo bile yapmayı düşünüyorum
Ara
Stasi ajanı bir alman konsepti yapmak istedim, çok başarılı olduğum söylenemez
Ara
Bi Anlamı Yok.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Faramir bir LOTR Karakteri.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Titanic battığında okyanusun ortasında mahsur kalan yolcuları kurtarmaya gelen geminin adı Carpathia idi.

Aynı zamanda balkanlarda büyük bölümü romanyada olan carpathia dağları vardır. Hagi'nin lakabı da burdan gelir. Karpatların Maradonası.

ama benim nickim gemi olan Carpathia'dan geliyor. 7-8 senedir her platformda kullandıgım bir nicktir.
Ara
Eski bilgisayarlara olan ilgimi biraz Osmanlılaştırınca Commodore, 3DFX, AMD karışımı bir bilgisayar şirketi uydurdum. O zamandan beri "Ecdad Computer" takma adını kullanıyorum.
Ara
Gangbang'ten türettim.
Ara
Adım ve göbek adım.
Yaratıcılık overload
Ara
Eski nickimi warcraft 3'teki bir elemandan etkilenerek onun ismini yazmayı düşündüm. Ama ingilizcem tırt olduğu için Wariorkassan tarzı bir nick ortaya çıkarmıştım. Metin 2 vb tüm oyunlarda bu nicki kullandım. Gören "warrior çarını geliştiren" anlamindaki Warrior Kasan olarak algıladığı için Antalya'ya yerleştiğimde nickimi Burak'in sessiz harfleri ve Antalya'nın plakasını koymaya karar verdim. Ama bir tane 0'ı fazla koyduğumdan ötürü nickim brk007 oldu. Artık gören hem ismimi Berk sanıyor, hem de 007'nin James Bond'dan geldiğini düşünüyorlar.
[+] 1 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aiakos: (Mitoloji) Zeus ile Aigina'nın oğlu ve Telamon'un babası. İyi kalpli ve adaletsever olduğundan öldükten sonra yeraltı ülkesinin yargıcı oldu. Minos ve Rhadamantys onun yargıç arkadaşlarıydı.
€20
Ara
(25-07-2018, 18:21)brk007 : Eski nickimi warcraft 3'teki bir elemandan etkilenerek onun ismini yazmayı düşündüm. Ama ingilizcem tırt olduğu için Wariorkassan tarzı bir nick ortaya çıkarmıştım. Metin 2 vb tüm oyunlarda bu nicki kullandım. Gören "warrior çarını geliştiren" anlamindaki Warrior Kasan olarak algıladığı için Antalya'ya yerleştiğimde nickimi Burak'in sessiz harfleri ve Antalya'nın plakasını koymaya karar verdim. Ama bir tane 0'ı fazla koyduğumdan ötürü nickim brk007 oldu. Artık gören hem ismimi Berk sanıyor, hem de 007'nin James Bond'dan geldiğini düşünüyorlar.

Aaa Bende Öyle Sandım  :sweatsmile:
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(25-07-2018, 18:21)brk007 : Eski nickimi warcraft 3'teki bir elemandan etkilenerek onun ismini yazmayı düşündüm. Ama ingilizcem tırt olduğu için Wariorkassan tarzı bir nick ortaya çıkarmıştım. Metin 2 vb tüm oyunlarda bu nicki kullandım. Gören "warrior çarını geliştiren" anlamindaki Warrior Kasan olarak algıladığı için Antalya'ya yerleştiğimde nickimi Burak'in sessiz harfleri ve Antalya'nın plakasını koymaya karar verdim. Ama bir tane 0'ı fazla koyduğumdan ötürü nickim brk007 oldu. Artık gören hem ismimi Berk sanıyor, hem de 007'nin James Bond'dan geldiğini düşünüyorlar.
Bahtsızlık mı desem ileriyi görememek mi desem  :D
Ara
鉄(tetsu) Japonca'da demir manasına geliyor, -re'yi ise okunuşu güzel olsun diye koydum pek bi' anlamı olduğu söylenemez.
Ara
Tetsujin vardı demir adam sanırım, Tekken'de.
Tetsujin değil de Mokujin'i hatırlıyorum ben Tekken Tag Tournament'tan :D o da ağaç adam gibi bir şey oluyor zaten.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.