Kulüp: Strategyturk Bilgisayar Kulübü
Yeni bilişim tarihi geldi. Bu sefer Intel'in x86 mimarisinden önceki işlemcilerine göz atıyoruz, İyi okumalar.

https://forum.strategyturk.com/konu-bili...#pid125580
Ara
1990'larda Türkiye'deki gazete kuponu çılgınlığında bilgisayarlar da veriliyordu. Tabii bir Gameboy'dan daha güçlü olmayan elektronik daktilo tabiri daha uygun olacaktır bu bilgisayarlar için. Aşağıda bunlardan birisi inceleniyor.

[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni gündem geldi, iyi okumalar.
https://forum.strategyturk.com/konu-bili...16-07-2018

Arcade kabinler hakkında bilgi verici güzel video hazırlamışlar. Aynı zamanda eski oyun konsolları ile ilgili ilgi çekici içerikleri var kanal sahibinin.

Ara
Baya çok tecrübem vardır. Katılıyor ve Teknik Yardım Bölümüne moderatör olarak başvurmak istiyorum.
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Katılmak isterim.
Ara
Kulübümüz asil kulüp oldu. Hayırlı olsun. Aktif kulüp üyeleri bana ÖM atabilir mi?

Ara
Ben aktifim arara dc'ye girip bakıyorum.
Ara
katılmak istiyourm
Ara
Bu kulübe de katılmak isterim.
Ara
Kulübümüze özel bölüm açıldı. Buradan özel bölüme ulaşabilirsiniz. Eğer bölümü göremiyorsanız Bu adresten kulübe resmen üye olarak görebilirsiniz.
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Beni kulübe alan varmı? :smirk:
"Sana burdan bir uçarım..."
                                                                                        --Hezarfen Ahmed Çelebi
Ara
Sxario kulüp başkan yardımcısı olmuştur. Hayırlı olsun.
Ara
Bu haftaki Bilişim Tarihi konusunda, 1999 yılında kısa süreli de olsa büyük hasarlara sebep olmuş CIH/Çernobil Virüsüne göz atıyoruz. 

Bilişim Tarihi #20 - CIH Virüsü
Ara
Uzun bir aradan sonra her hafta Bilişim Dünyasında olanları derlediğimiz konu dizimizi tekrardan devam ettiriyoruz.

Bilişim Dünyasında Bu Hafta #13
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.