Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
@SatanistKesenKedi
@Duman
@unonimus
@altnkurt
@Aeschyli
@Belgium
@Onur34
@ZenderX
@Aytaç
@Ayro
@reddga
@Kiliseninimami
@25itroy25
@Sxario
@turkish lokum
@Belendithas
@Merco
@Awake

Yarın Tabletop Simulator oyunu üzerinden bir etkinlik yapacağız, yeterli sayıda kişi gelmezse de tatil yapmış oluruz. Oyun kimde var kimde yok tam bilmediğim için anketi herkese gönderiyorum, oyunu aldıysanız yazın ona göre adlarınızın yanına ekleyeyim. Şu anda oyun altnkurt, reddga, belgium, satan, ayro ve unon'da var diye biliyorum.

Yarınki tabletop oyunu üzerinden düzenlenecek etkinliğe katılacak mısınız anketi: https://www.strawpoll.me/16434042
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet diyen 2 kişi var, saat 9 gibi discordda toplanırız yine.
Ara
Arkadaşlarla iletişime geçtim, bugün etkinlik olmayacak. Gelecek hafta yine Salı günü 21.00'da internet üzerinden etkinlik yaparız.
Ara
Masa Oyunları kulübümüzün kendine özel bölümü açılmıştır, bölüme ulaşmak için buradan üyelik başvurusu yapmanız gerekmekte. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra bölüme erişebilirsiniz.

@SatanistKesenKedi
@unonimus
@altnkurt
@Aeschyli
@Belgium
@Onur34
@ZenderX
@Aytaç
@Ayro
@Kiliseninimami
@Sxario
@turkish lokum
@Belendithas
@Merco
@Awake
Ara
Bugün ve gelecek hafta etkinlik olmayacak, kusura bakmayın.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@25itroy25 kulüpten çıkarılmıştır.
Ara
katılmak istiyorum
Ara
Tabletop Simulator 15.50 TL oldu.
Ara
Tabletop aldım, etkinlik olursa katılmaya çalışırım.
Settlers of Catan atalım güzel olur.
Ara
pinpon masa oyunuysa katılıyorum
Ara
@Ragnvaldr
@unonimus
@altnkurt
@Belgium
@Ayro
@reddga
@Duman

Pazar günü veya katılmak isteyenler için daha uygun bir zamanda, Tabletop üzerinden Dominion adlı oyunu oynatmak istiyorum. Normalde 2 ila 4 kişi ile oynanıyor ama oyunun genişleme paketlerinden birinde 6 kişiye kadar oynanabilmesi için gereken setup'ı veriyor. Ayrıca 4 kişiden fazla olursak yine 2 oda kurup da oynayabiliriz.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam saat 22'de oyun kuracağım gelmek isteyenleri beklerim.
Ara
Oyunu kurdum. Katılmak isteyenler eklesin. https://steamcommunity.com/profiles/76561198079078593/
Ara
https://store.steampowered.com/app/39790...ltiplayer/

Steamda ücretsiz olarak sunulan Monopoly benzeri bi oyun. 4 kişi çıkarsa yarın akşam deneyebiliriz.
Sic Parvis Magna
Ara
KAtılmak isterim table stop steamimde var
Ara
@SatanistKesenKedi
@unonimus
@altnkurt
@Belgium
@Ayro
@reddga
@kralılgaz
@Duman

Bu hafta perşembe veya pazar Tabletop Simulator üzerinden bir etkinlik yapalım diyorum. Kimler katılabilir? Ayrıca oyun öneriniz var mı?
Ara
Olabilir. Oyun hiçbirini bilmiyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Tabletop fazla oynamadığım için tam bir bilgim yok ama eğer varsa UNO tarzı basit ve eğlenceli bir şeyler oynayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Ben gelirim, daha önce oynamadım Tabletop Simulator üzerinden.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.