Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Birkaç basit oyun buldum, saat 9'da toplandığımızda geldiğimizde birini seçer oynamaya başlarız.
Ara
Bugünkü etkinliğimiz gayet zevkli geçti. @PCOyun, @Duman ve @Ayro'ya geldikleri için teşekkür ediyorum. Etkinliğimize önce Uno ile başladık.

Tabletop_Simulator_WKXCK9ZHKN.jpg

Sonra Codenames'e geçtik.

Tabletop_Simulator_NLH5GNO42q.jpg

Okeysiz masa oyunları etkinliği olmaz diyerek de bir el okey oynadık.

Tabletop_Simulator_sokJGt1P2T.jpg

Geceyi de Kurtlar Vadisi izleyerek bitirdik.

Tabletop_Simulator_eAjVkT26ks.jpg

Gelecek hafta içinde tekrar bir tane daha etkinliğimiz olacak. Yine Tabletop Simulator üzerinden Sheriff of Nottingham oynayacağız, bunun yanında Pandemic veya İstanbul oyunu olabilir. İstek olursa internet üzerinden Secret Hitler da oynayabiliriz.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Codenames oynamak isteyen arkadaşlar Narnia filmini izleyip gelirse güzel olur.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Okeyde taş çalmanın önüne geçmemiz gerekiyor sonraki etkinliklerde.
Dün maalesef müsait olamadım ondan gelemedim. Güzel oyunlar oynanmış özellikle Codenames çok sevdiğim bir oyundur. Bir dahaki haftalarda katılmaya çalışacağım.
tTRiYax.png
Ara
Gelecek hafta içi bir etkinliğimiz olacak Tabletop Simulator üzerinden. Şu an Pazartesi, Çarşamba veya Perşembe uygun gibi duruyor. Size uygun olmayan bir gün varsa yazın. Büyük ihtimalle Sheriff of Nottingham oynayacağız, bunun yanında Uno, Codenames, Pandemic veya İstanbul da olabilir.

@SatanistKesenKedi
@unonimus
@altnkurt
@Belgium
@Ayro
@reddga
@kralılgaz
@Duman
@DEATH
@Lothebork
@PCOyun
Ara
Perşembe ve Cuma sınavım olduğu için Çarşamba belki ama bilhassa Perşembe günü katılmam çok zor.
Sic Parvis Magna
Ara
10 dakika önce Pazartesi, Çarşamba veya Perşembe  dedim ama kimsenin itirazı yoksa Cuma olacak.
Ara
Etkinlik zamanı uygun olmaya çalışırım. Gün fark etmez.
WhaW8Am.gif
Ara
Pazartesi, Salı. Cuma olursa büyük ihtimalle gelemem.
Ara
Pazartesi ve Perşembe dışında diğer günlere katıla bilirim.
Ara
çarşamba perşembe hariç
Ara
@PCOyun
@Belgium
@kralılgaz

Bugün etkinliğimiz var, hatırlatmak istedim. Sayımıza göre ne oynacağımız değişebilir ama Sheriff of Nottingham, Uno, Codenames vs. oynarız.
Ara
Bugün HOI4 etkinliği olduğu için katılım sağlayamama ihtimalim var. Oyunun durumuna göre haber vermeye çalışırım.
WhaW8Am.gif
Ara
(25-10-2019, 16:05)Ragnvaldr : @PCOyun
@Belgium
@kralılgaz

Bugün etkinliğimiz var, hatırlatmak istedim. Sayımıza göre ne oynacağımız değişebilir ama Sheriff of Nottingham, Uno, Codenames vs. oynarız.
Ben uygunum ne zaman oynarız ve nasıl  haberleşiriz oyuna girmeden ve girdikten sonra
Ara
Saat 21'de Discord'da toplanacağız.
Ara
Bana uygun gelebilirim.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu mu ?
Ara
Oda adı: Strategyturk Masa Oyunları
Şifre: st
Ara
Bugünkü etkinlikte Sheriff of Nottingham, Codenames ve Uno oynadık. Hepsi zevkli ve eğlenceli oyunlardı.

Sheriff of Nottingham ilk defa oynadığım bir oyundu ama oynaması oldukça kolay bir oyun olduğundan öğrenmek zor olmadı. Yapısı bir bakıma blöfe benzediğinden aynı onun verdiği zevki verdiğini söyleyebilirim. Ben, @Ragnvaldr ve @SatanistKesenKedi şerif olarak pek "yolsuzluk" yapmasak da @Belgium bu konuda bayağı iyiydi. Tabi onun tekliflerini pek kabul ettiğimiz söylenemez ama aklımızı iyi çeldiği kesin. En son kazananı belirlemek için hesap makinelerini çıkarıp puanlarımızı hesapladık ve kazanan 175 puanla Belgium oldu.

Daha sonra @Duman aramıza katıldı ve Codenames oynadık. Oynadığımız 2 oyunda da sondan bir önceki tura kadar Dumanla iyi gitmemize rağmen son 2 turda yaptığımız basit hatalar ile oyunların kazananları Ragnvaldr ve SatanistKesenKedi oldu.

Etkinliği Uno oynayarak bitirdik. Sona renk değiştirme kartını saklayan SatanistKesenKedi oyunun kazananı oldu. Katılan herkese teşekkürler.

tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.