Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Bugünkü etkinliğimiz biraz rehosttan biraz da oyuncu sayısından dolayı uzun sürdü, daha sonra yine bu kadar çok kişi olursa ya tur ya da kupa sayısını azaltırız sanıyorum.

@Ayro @Aytaç @BigBadWolf @Duman @Onur34 ve @reddga'ya geldikleri için teşekkür ederim.
[+] 4 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(27-12-2019, 23:57)Onur34 : 7 kişiyle baya zor oluyormuş oyun. Sondan üçüncü olmamızın yanında @Ragnvaldr 25 oyunun 15ini kazanarak bize kazanacak oyun bırakmadı. :D

25 oyunun 15'ini kazanma dün yaptığımız oyundu. Bugünkünün verileri silindi maalesef.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk defa Pummel Party oynadım ve çok keyif aldım. Mini oyunların çoğuna alışmam zor oldu, özellikle arabalı olanların kontrolü bir hayli zor. Kış indirimleri varken almanızı tavsiye ederim.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün şanssızlıklarımın yanında bir de herkesten yumruk, tekme, mermi yedik. Mini oyunlar biraz kaotik olsa da eğlenceliydi.
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Ayro @Aytaç @BigBadWolf @Duman @Selene @Onur34 ve @reddga bugün tekrar saat 21'de Pummel Party oynayacağız.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir Pummel Party etkinliğini daha tamamladık. @Ayro @Aytaç @BigBadWolf @Duman @Selene @PCOyun ve @reddga'ya teşekkür ediyorum. Sanırım bu oyunu son kez kazandım.

unknown.png

[+] 4 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yine eğlenceli bir oyundu. Haritanın dönme olayı da ayrı bir plot twist kattı güzel haritaymış.

Aynı turda 2 sandık birden açıp demir attığımız son sıralardan bir anda başlara çıktık:

20200102235015_1.jpg

1 Nisan'da abilerimiz bizi kısa süreliğine 1.sıraya oturttular ama hemen kaldırıldık ve oyun sonu yine 5.sıraya düştük:

20200103000552_1.jpg
[+] 3 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eğlenceli saatler geçirdim. Fakat bir daha oynarsak kesinlikle Uçak oyunları kapatılmalı diye düşünüyorum. Klavye ile de gamepad ile de denedim ikisinde de başarısız oldum. Cidden çok zor oluyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Güzel bir oyun oldu. @Duman oyuna çok zor bir başlangıç yaptı ve orta oyunda toparlayamadı. @Aytaç çok sağlam bir comeback yapmayı başardı ve @Ayro en çok anahtarı topladığı için dört kupa toplamayı başarmama rağmen beni geçti. Herkesi tebrik ederim.
76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu perşembe Pummel Party oynayabiliriz, poker gibi kart oyunları oynayabiliriz veya eskisi gibi normal masa oyunlarına dönüş yapabiliriz. Herhangi bir tercihiniz, düşünceniz var mı?

Ben Pummel'a devam etme ya da kart oyunlarına göz atma taraftarıyım şimdilik ama istek olursa normal masa oyunlarına da dönebiliriz.
Ara
Cards against humanity yada ona benzer bir masa-kart oyunu kötü olmazdı.
Ara
Pummel Party oynamaya başlıyoruz birazdan.
Ara
Geldim.
@Aeschyli @Duman ve @Onur34'e geldikleri için teşekkür ediyorum.

Algı operasyonları ve hem içeriden hem de dışarıdan mobbing'e rağmen yine halk kazandı. Kötülüğe dur diyen halk son turda şahsımı geriden getirerek 1. yapmayı başardı.

PummelParty_68ULEH5yiV.jpg

PummelParty_pFZ1YVWhAb.jpg
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun başında söz bu sefer kazanmayacağım diyip, oyunun ortasında ise hiç kazanmamışlar kazansın dedikten sonra yine kendi kazanan @Ragnvaldr'ı tebrik ediyorum. Şaka bir yana oyun araba oyunları olmayınca oldukça eğlenceliymiş. 4 kişi olunca da hızlıca bitti. Katılan herkese teşekkürler gayet eğlenceliydi.
Ara
Güzel bir oyun oldu. Kazanmasın diye o kadar uğraşmama rağmen kazanan @Ragnvaldr 'ı tebrik ediyorum.
Ara
@Onur34 Ben kazanacağımı tahmin etmiyordum. Dumanla birlikte kim birinci olacak diye birbirinize düşünce gelişen fırsatlardan yararlandım sadece.
Ara
Ragn'ın oyununa gelenler Ragn'ı birinciliğe taşıdı.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Aeschyli @Ayro @Aytaç @BigBadWolf @Duman @Selene @Onur34 @PCOyun ve @reddga tekrar bu Perşembe saat 21'de Pummel Party oynayacağız.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Aeschyli @Ayro @Aytaç @Craetus @Duman @Selene @Onur34 @PCOyun ve @reddga bu akşam saat 21'de Pummel Party var.

Gelecek haftaki etlinliğimiz ise Tabletop Simulator üzerinden olacak.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.